Родина Сергієнко, що працює у Одеській області, спеціалізується на вирощуванні борщового набору: моркви, цибулі, картоплі тощо. Власниця господарства, Оксана Сергієнко, секретів у виробництві не приховує, та після участі в Українському Проекті Бізнес Розвитку Плодоовочівництва сама залюбки ділиться життям свого сільськогосподарського господарства, обмінюється пропозиціями, розповідає про переваги того чи іншого підходу та ділиться подробицями малого плодоовочевого бізнесу.

Юрист за освітою Оксана Сергієнко, закінчивши ВУЗ, залишила роботу та повернулася з великого міста до села, продовжила родинну справу ставши фермером.

«Мені подобається природа, подобається вирощувати рослини. Я не відчуваю важкість, мені дуже цікаво. Я завжди прагнула мати своє господарство, завжди хотіла бачити результати, які може дати моя робота на полі. Це дуже приємно, ніяка інша робота не змогла б мені замінити фермерства. Це для мене і спорт і свого роду фітнес, якщо не працювати у самісіньку спеку – це навіть корисно для організму, я вважаю.»

На даний час у Оксани разом з чоловіком та батьком небагато землі, всього 15 Га, але вони на більше й не розраховують. Це їх родинні паї землі, на них і господарюють. Грамотно визначивши сортимент овочевих та ягідних культур, обравши ті чи інші сорти для вирощування, Оксана з родиною відпрацювали та відшліфували свою технологію вирощування. Наприклад після участі у декількох навчальних тренінгах від Проекту UHBDP, Оксана дізналась про існування спеціальних методів підвищення врожайності рослин та поліпшення структури грунту.

«Протягом трьох років ми почали змінювати свою технологію вирощування, ввели за рекомендацією співробітників Проекту UHBDP сидераті культури. В минулому році наприклад це був нут та фацелія, завдяки яким структура грунту зовсім змінилася на краще. Якщо раніше морква була не дуже гарного вигляду, корява, різного розміру, врожайність була не більше 25 тон на гектар. Відтепер у нас збільшилася врожайність до 50 тон на гектар і морква виходить першого сорту.»

Головне, за словами Оксани, працюючи у насиченому овочевому ринку, мати гарний продукт, в якості якого ти впевнений.

«Буряк, морква та цибуля – це основні культури на ринку у нашому регіоні, на них завжди є великий попит. Саме тому ми намагаємось вирощувати продукцію гарної якості та смаку. Для себе обрали 3 культури, щоб підстрахуватись на випадок неврожаю якоїсь з культур.»

З появою різних соціальних мереж та інтернету питання збуту ягідної продукції дуже спростилося.

«Ми розпочали возити ягоду людям додому, за заказами. Поки наші клієнти розташовані неподалік, у нашому районі області, але й є декілька клієнтів з самої Одеси. Люди знають нашу продукцію, та приїжджають здалека щоб її купити.»

Але так було не завжди: обмаль знань, непрості кліматичні умови вирощування, призводили і до втрат – наприклад полуниці, і до повного морального розчарування. До зустрічі з Проектом, нерозуміння токсичності засобів захисту рослин, призводили до того, що ці препарати Оксана разом з родиною застосовувала неналежним чином. Все це не давало гарні врожаї, полуниці було не більше 4 тон з гектару. Весь зібраний врожай Оксана Сергієнко збирала у прості коробки насипом, та продавали за безцінь. Після декількох тренінгів від Проекту та курсів MCTC та CINADKO родина Сергієнко перейшла на більш екологічні та якісні препарати БТУ центра і незабаром вийшли на врожаї біля 7 тон з гектару. Також почали складати ягоду у спеціальні пінетки, що давало гарну ціну за вирощені ягоди.

«В нас не завжди був гарний результат. Спочатку ми посадили 3 гектари полуниці, з неї пропало 2 гектари. Ледь змогли повернути свої кошти за рахунок ділянки, яка залишилась, доходу ж не було зовсім. Нам співробітники Проекту UHBDP підказали, що треба змінити структуру грунту, який виявився заважким для цієї ягоди, полуниця на ньому не виживала. Завдяки цим новим технологіям, які ми дізнались у Проекті, грунт став ліпшим, сама рослина збільшилася у об’ємі та збільшилися врожаї полуниці»

Саме участь в Українському Проекті Бізнес Розвитку Плодоовочівництва відкрила нові світи для Оксани Сергієнко. Адже, як вона каже сама, інколи не гроші, а саме знання допомагають вирішити ту чи іншу проблеми. Завдяки участі у Проекті, родина Сергієнко активно знайомиться з іншими фермерами, переймає у них нові, більш ефективні технології. Так завдяки іншому фермерському господарству дізнались про застосування гуміреактора та використання його для виготовлення добрива для рослин. На даний час активно використовують цю технологію та діляться з іншими бажаючими рецептами успіху.

«Разом з Проектом в нас зовсім змінився погляд на те, як ми працюємо. Проект повністю змінив нашу технологію вирощування, а також дуже велику увагу ми стали приділяти продажу своєї продукції. Моя сім’я могла виростити продукцію, але не могла її продати. Навчання у Проекті допомогло побачити нові можливості для продажу продукції та нові підходи до маркетингу свого бізнесу. Відтепер ми бачимо перспективи для розвитку своєї справи та бачимо де ще ми можливо недопрацювали, все це дуже допомогає розвивати свій бізнес з вирощування екологічно чистої продукції.»