СІЛЬСЬКІ ЖІНКИ – СКЛАДОВА КОПЛЕСКНОГО ПІДХОДУ ДО ПОДОЛАННЯ БІДНОСТІ ТА ЗАПОБІГАННЯ ГОЛОДУ

Відомо, що сільські жінки є найуразливішою групою дорослих людей, яка першою страждає від війн, природних лих, змін клімату, економічних та політичних криз, тощо.

Поруч з тим на сьогодні все більшого визнання отримує той факт, що сільські жінки являють собою силу, яка забезпечує продовольчу безпеку родини, громади, країни та світу в цілому. Сільські жінки щодня доводять, що вони можуть бути творчими та мужніми партнерками у розвитку – у сталому розвитку. Там де в рівній мірі цінними є економічне зростання, забезпечення прав людини та захист навколишнього середовища.

Український Проект Бізнес-Розвитку Плодоовочівництва має у своєму «доробку» упішний досвід роботи (набутий у попередньому Проекті) з сільськими жінками, а особливо представницями ГО Рада Жінок-Фермерів України. Щира зацікавленість голів місцевих осередків громадської організації у сталому розвитку своїх громад дає надію та всі підстави очікувати плідну співпрацю з нашим Проектом.

Бар’єри можливо здолати, навіть ті, що здаються нездоланними. Потрібно лише розуміти, що відповідальність за майбутнє полягає на кожного з нас.

То ж, любі жінки, долучайтеся до нашого Проекту!

Долучайтеся до розбудови сталого майбутнього!

Команда може виграти лише у повному складі!

Команда UHBDP вітає всіх жінок з Міжнародним днем сільських жінок та бажає добробуту і злагоди в особистому житті!

Приєднатися до діяльності Проекту та Ради Жінок-Фермерів України можна за телефоном гарячої лінії 0 800 500 184, дзвінки безкоштовні зі всіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв'язку України.