Попит на натуральні, смачні та гарні, а головне - екологічно чисті продукти взяла за основу свого невеликого бізнесу інженер-технолог, харчовик Нелла Куліковська з смт Михайлівка Запорізької області. Вже з 2012 року вона вирощує виноград та фрукти на своїй ділянці. Через те, що район, де проживає Нелла разом зі своєю сім'єю, вважається виноградним краєм, майже кожна друга родина вирощує тут цю смачну ягоду. В сезон, коли виноград та інші фрукти дозрівають, продати вирощену продукцію дуже важко, відчувається жорстока конкуренція, з якою важко боротись маленьким господарствам, таким, як в Нелли Куліковської.

За професією технолог, Неллі мала у власності кафе, яке через невдале господарювання майже не приносило прибуток. Тож потрібно було знайти вихід як боротись з конкуренцією та зберегти власний бізнес.

«Тільки виростити продукцією виявилось замало, треба було вміло її продати та примножити дохід. Кафе на той час ми вирішили закривати – воно не було прибутковим. Вже не знали як заробляти та на чому вигравати. Нам потрібна була порада, як поступити надалі»

Підтримку фермерка знайшла у відкритому спілкуванні з такими ж господинями, що були членкинями "Ради Жінок Фермерів". За підтримки Проекту UHBDP у Запорізькій області проводили заходи, присвячені розвитку малих господарств. На одному з таких заходів Нелла взяла участь, і з того часу мала постійне джерело інформації та корисного досвіду. Саме спеціалісти Проекту UHBDP підказали найбільш вигідну культуру, яку змогла б вирощувати Нелла та отримувати гарний дохід. На заходах постійно розповідали про шляхи розвитку бізнесу завдяки нішевим культурам та новаторському підходу у доробці продукції консерваціїї, виготовленню пастили та сушки.

«У нас було 250 кущів винограду. Завдяки підтримці проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP почали ще вирощувати і переробляти суницю. У моєму саду зараз навіть ківі росте! - натхненно розповідає Нелла Куліковська. - Продавати зараз дуже цікаво, адже є OLX, Фейсбук, маса можливостей. Готову продукцію пересилаємо «Нової поштою» або просто передаємо автобусами. Це все виявилось не так вже й складно, а при підтримці з боку проекту й годі.»

Господиня захоплено демонструє компоти в різних комбінаціях білого і червоного винограду, персиків, філігранні баночки винограду з помідорами великими і дрібними, маринований виноград, який краще будь-яких оливок, цілий асортимент салатних заправок, де, крім винограду, є все, що росте на городі, ще й приправлене травневим медом, який постачають колеги з "Ради жінок-фермерів" Запорізької області. Така кооперація дозволила не тільки підтримувати продажі продукції на високому рівні, а й значно розширити асортимент.

Родина Нелли під час навчання на заходах Проекту UHBDP навчилась використовувати потужності виробництва у тому обсязі, який є. Розширення культур могло б привести до того, що Нелла разом з сім’єю не встигала б обробляти вирощену продукцію. Тож вона прийняла рішення кооперуватись з іншими фермерками, скуповуючи в них продукцію та переробляючи її. На даний час така кооперація переросла в справжній бізнес, продукцію Нелла продає через мережу Інтернет на власному сайті, який допомогли створити співробітники Проекту. Через сторінку Facebook «Моя Еда» та за допомогою власної сторінки, продукцію Нелли можуть замовити більш заможні покупці, ніж ті, що раніше скуповували консервацію в Нелли на ринку або на ярмарках.

Інтернет-продажі Нелла змогла освоїти на заходах з маркетингу, де спікерами виступали запрошені ізраїльські спеціалісти "МАШАВ". Вони ж були й підтримкою для родини Нелли, коли вона вирішила закривати своє кафе у населеному пункті, де проживала. Грамотно вистроєна стратегія спеціалістів "МАШАВ" допомогла Неллі відновити колись збанкрутіле кафе та розпочати знову цю справу.

«Я вже й не мріяла, що зможу відновити кафе, вирішила його закрити, дохід воно вже не приносило. А на одному з заходів Яків Гороховський мені допоміг розкласти все по місцях. Надихнув мене впевненістю та професійно розклав план-маркетинг мого вже нового кафе. Можу з впевненістю сказати, що якби не та зустріч на тренінгу – кафе б ми точно закрили. А так, на даний час воно діє, під час карантину ми не розгубились, продавали продукцію на виніс. Дуже вдало можемо поєднувати виготовлення консервації та діяльність кафе.»

За 3 роки роботи та співпраці з Проектом UHBDP, Нелла відчула суттєву динаміку. Тепер у неї з'являється більше оптових замовників. Є такі, які продукцію Нели та її сім'ї ще далі передають на більш глибоку переробку. Наприклад, з сухофруктів, що вона виробляє, наступний підприємець створює спеціальні фігурки для зоомагазинів. Покупають її продукцію вже не тільки в Україні а й з-за кордону.

«Дуже люблю, коли клієнти ставляться серйозно, ґрунтовно до співпраці. Скажімо, замовники приїжджають подивитися мою кухню, умови, в яких виготовляється продукція. Рада цьому, тому що люблю показувати своє господарство. Мені є чим пишатись!»

З 2015 року Нелла Куліковська є популярним учасником традиційного фестивалю консервації в Запоріжжі. За її словами, підтримка Проекту UHBDP у цьому напрямку неоціненна. Участь у ярмарках дозволяє не тільки спілкуватись з такими ж виробниками унікальної продукції, а й постійно надихатись новими ідеями та розвиватись.

«У мене є актинідія маринована. Це маленьке ківі. Плоди актинідії я мариную, сушу, роблю пастилу. Найцікавіше - це варення з шишок. У мене за будинком росте десять кримських сосен. Ось я зробила варення з шишок, воно лікувальне: допомагає від бронхіту, при запаленні легенів. Ще роблю варення з волоських горіхів. Воно взагалі унікальне, готується два тижні, горіхи потрібно довго вимочувати. Ось це десерт справжній. Особливо смачне це варення з морозивом або солодощами. Як нас вчили на тренінгах Проекту – ви повинні відрізнятись, бути унікальними та професійними. От я й створюю всі ці шедеври, а покупці вдячні.»

Отриманими знаннями Нелла завжди ділится з оточуючими та друзями. Так фермерці з іншого регіону, яка вирощувала трави, вона підказала більш сучасне пакування для чаїв. Для себе також Нелла підбирає найбільш вигідне пакування з природних матеріалів, які вигідно підкреслюють натуральність та користь її продукції.

«Я не просто працюю за своєю спеціальністю, - каже жінка. - Я роблю те, що красиво і цікаво. Й мені пощастило, що це не тільки хоббі, а й сталий бізнес та можливість отримувати дохід за допомогою улюбленої справи.»