Одесити Наталія Сударкіна та Ян Мішкевич зовсім не вписуються в звичний образ українських сільськогосподарників. Молоді, активні, ініціативні, володіють англійською мовою, а ще оптимістичні й позитивні. Для підкорення вибрали високу агровершину. Самі підіймаються та інших фермерів за собою підтягують.

Жодні труднощі не зупиняють фермерів. Йти вперед та ламати стереотипи, що вкоренилися в сфері ведення сільськогосподарського бізнесу – це вже виклик, який вони кинули системі. Такі фермери гідні найкращих результатів і доля після кількох років серйозних випробувань до них, безстрашних борців, прихильна. Титанічна праця дає високоякісні результати: часник української часникової компанії «АГРО-ПАТРІОТ» – «Пан Степан», вирощений у с. Степанівка Роздільнянського району Одеської області, вже експортується в Канаду, Білорусь і, звичайно, продається в українських супермаркетах. Наполегливість та працездатність фермерів привернули увагу Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, який працює в Україні за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та Менонітської Асоціації Економічного Розвитку (MEDA). У травні 2016 року «АГРО-ПАТРІОТ» отримав від UHBDP зустрічний ґрант на придбання спеціалізованої техніки для посадки, збору та сортування часнику.

Складова ручної праці в процесі вирощування часнику велика та є невід'ємною частиною процесу. Тому Ян і Наталія запропонували іншим фермерам з різних куточків України партнерську програму. Так працюють у всьому світі, такий досвід лідерів у вирощуванні часнику - Іспанії, Нідерландів, Аргентини.

- Китайський часник традиційно користується великим попитом тільки тому, що дешевий, високою якістю він не відрізняється. Український часник за своїми органолептичними властивостями не поступається іспанському, який є законодавцем гострого смаку, - каже Ян Мішкевич, запевняючи, що майбутнє нашого часнику сприятливе, бо він приваблює не тільки ціною, а й розмірами, смаком та насиченістю оліями. Ці показники роблять його конкурентоспроможним на світовому ринку.

«АГРО-ПАТРІОТ» продає або надає в кредит своїм партнерам насіннєвий матеріал, дає агрономічні рекомендації, супроводжує всі стадії вирощування часнику, допомагає збирати урожай та забезпечує його збут.

- Обладнання, придбане за підтримки UHBDP, важливе і потрібне для вирощування елітного часнику. Механізація процесу не тільки знижує собівартість часнику, але й забезпечує його якість. Людина не здатна підготувати насіння та посадити його так швидко і правильно, як це робить техніка. Збиральний комбайн гарантує оперативний збір врожаю в потрібний термін. Калібрувальна лінія допомагає швидко розподілити часник по сортах. Все це обладнання - незамінний помічник для середнього фермера, завдяки йому і всі наші партнери можуть нарощувати обсяги виробництва часнику. А за цим - постійність, контракти, стабільні доходи, - упевнений Ян Мішкевич.

20 червня 2016 року в Торонто відбувся Канадсько-український бізнес-форум, у якому взяли участь близько 200 українських підприємств та підприємців, серед них були й керівники української часникової компанії Наталія Сударкіна та Ян Мішкевич. Поїздку оплатив уряд Канади за участю Торгово-промислової палати України та UHBDP.

Український сушений часник зацікавив канадську фармацевтичну фірму, а переробна компанія готова купувати одеську часникову пасту. Так, Наталя Сударкіна та Ян Мішкевич на бізнес-форумі у Торонто встановили зв'язки з потенційними партерами, які готові надати перевагу українським виробникам. Сподіваємось, що це буде сприяти розвитку компанії та «часникового» бізнесу в Україні.

Зараз компанія «АГРО-ПАТРІОТ» будує міні-завод з переробки часнику та склад на 1000 тонн для його зберігання. Головне, що підприємство розвивається, допомагаючи рухатися вперед і більш дрібним виробникам часнику. На складі буде акумулюватися продукція різних виробників з подальшим сортуванням, пакуванням та переробкою. Ось вже кілька років «АГРО-ПАТРІОТ» реалізує часник вищого ґатунку на експорт.

Переробка часнику низького сорту - це можливість продати його дорожче часнику вищого сорту. Завод матиме кілька ліній з виробництва консервованого, сушеного, очищеного часнику, часникових слайсів та багато чого іншого. Перші споживачі такої продукції - виробники спецій, ковбас, фаршу та заморожених м'ясних напівфабрикатів.

Історія

Промо