Свою золоту жилу бізнесмен Микулин Василь Іванович знайшов у фруктово-ягідному саду, залишивши близько двадцяти років тому торгово-експортний бізнес.

Компанія “Black Sea Fruit” вирощує 150 гектарів черешні та 129 гектарів яблунь, має сучасні сховища та налагоджений експорт до країн ЕС. А крім цього, активно дивиться на ідею модернізації процесів виробництва за допомогою сучасних технологій.

Щорічна обрізка садів призводить до утворення сотень кубометрів дерев'яного хмизу та гілля, яке до цього часу спалювалось під відкритим небом. За допомогою екологічного гранту від проекту UHBDP та власних коштів було механізовано процес подрібнення обрізаного хмизу та гілля для подальшого використання у господарстві.

«Нам дуже допомагає співпраця з Проектом UHBDP. Отримані кошти ми змогли одразу освоїти та придбати необхідне обладнання. Зовсім небагато часу пройшло і ми змогли встановити щепоріз та котел у своєму господарстві. Ця допомога стає в нагоді, зважаючи на витрати, які ми несли до того, як почали використовувати більш новітне енергоефективне обладнання»

Після придбання щепорізу, який розміщено на тракторному причепі, гілля зручно подрібнюється на щепу просто в саду, що спрощує його подальше транспортування. Після утворення щепи, вона додатково переробляється у дробарці для того, щоб зробити дерев’яні рештки якомога меншого розміру. Це необхідна умова для простого завантаження у бункер та подальшого транспортування до твердопаливного котла. Після просушування подрібненої щепи протягом трьох місяців, вона спалюється в котлі, що розміщено у спеціально обладнаному бункері на території господарства. Автоматизована система дозволяє майже без сторонньої участі вижигати щепу, а отримане тепло подавати для опалення адміністративної будівлі.

За словами Василя Івановича, у пригоді навіть зола, яка залишається у котлі після спалювання деревини. Вона є джерелом мікроелементів, таких як залізо, цинк та магній. Протягом опалювального сезону 2018-2019 утворена зола додавалась до компостних ям, де до цього часу також утилізувалися надлишки деревини – у вигляді подрібненої фракції. Рештки перемішують з біопрепаратом, а потім знову вносять під садові культури за допомогою саморобного розкидувача. Сам директор готовий ділитися технологією компостування зі всіма охочими та підкреслює, що завдяки використанню власних органічних відходів йому вдалося втричі знизити витрати на закупівлю добрив, що безумовно позитивно впливає на зниження собівартості плодової продукції.

Отримана, завдяки новітньому устаткуванню, щепа стає в нагоді й під час поливу. Василій Іванович використовує дерев’яну щепу у цілях мульчування пристовбурової зони навколо дерев. Волога під дерев’яною мульчею зберігається до 80%, що знижує потребу у надмірному водоспоживанні при зрошенні.

Компанія “Black Sea Fruit”вже три роки поспіль відправляє свою черешню за кордон до Німеччини та продає на Європейському ринку за вигідною ціною. Для цього вони зареєстрували свої сади у фітосанітарній службі України та щорічно проходять перевірку, отримуючи дозвіл на експорт.

«Здається, все просто, адже якісна відкалібрована продукція з українських земель до вподоби вибагливим європейцям. Звісно, що багато чого потрібно зробити, наприклад отримати сертифікат відповідності Global Gap для виходу на європейські ринки»

У своїх найсміливіших ідеях Василь Іванович бачить будівництво сучасної лінії калібровки та охолодження черешні, яка буде працювати всього 6 тижнів на рік, але її потенціал здатен окупити устаткування за два роки.

«Дуже важливо працювати з хорошими фахівцями, вони можуть застерегти від помилок, які дорого обходяться бізнесу»

У цій ситуації, директор компанії прагне залучити інвестиції аби збільшити експортний потенціал свого господарства, та ще й допомогти малим та середнім виробникам навколо себе, щоб за сезон відправляти понад 2 тисячі тон високоякісної та свіжої продукції. Для цього в нього є модель кооперації з 40% передплатою тим фермерам, що погодяться поставити зрілу черешню належної якості на калібрувальну лінію.

А ось що стосується найближчих планів – це переробка яблук на джем та конфітюр, оскільки на свіжу продукцію та переробку на сік ціна стрімко впала вниз через перевиробництво яблук у світі минулого сезону.