- Мікрогрін - це унікальний за своєю користю продукт, і у мене є мета зробити його максимально доступним для споживача. Знаю собівартість цього виробництва, тому мене дивують ціни, які ставлять інші виробники, - каже Руслан Грімов. - В "Метро" 50 грамів мікрозелені 40-49 грн. Супермаркету "Гіппо" в Миколаєві ми продаємо паростки редису по 7 грн., в роздробі вони по 9 грн.

Протягом 9 років шляхом проб і помилок виробник компостного грунту з опалого листя та заводчик ... черепах Руслан Гримов з Миколаєва придумав свою унікальну технологію для вирощування мікрогріну. Сам виготовив обладнання, сам облаштував невеличкий цех для вирощування паростків прямо в своєму триповерховому будинку, а тому собівартість його продукції нижче, ніж у інших "мікрогрінщиків".

[widgetkit id=538]

- У нас найнижчі ціни в Україні, і зі збутом проблем немає. 600 кг продукції на місяць розходяться по мережах і ресторанах країни, - розповідає Руслан. - Колись я мріяв продавати 3-4 кг мікрогріну в день, зараз відпускаємо від 30 до 50 кг.

Важливою перевагою виробництва мікрогріну Руслан вважає той факт, що не потрібно використовувати хімію для захисту рослин від хвороб і шкідників. Вони просто не встигають з'явитися: паростки редису ростуть тиждень, гороху - два. Як стверджує виробник мікрогріну, якщо вам під силу забезпечити три фактори: світло, харчування, вода, то ви можете вирощувати мікрогрін де завгодно, навіть у підвалі.

- На ринку виживає той, у кого більш досконала технологія з більш дешевими комплектуючими. І дешевші комплектуючі не говорять про те, що продукт гірше. До мене часто звертаються за навчанням. Але просто купити технологію - цього мало, її потрібно підлаштовувати під умови тієї місцевості, в якій ви перебуваєте, - вважає Руслан Гримов. - Якщо поруч є торфовидобуток, то який сенс закуповувати кокосове волокно? Якщо поруч целюлозопаперовий комбінат, який сенс купувати торф? Якщо можна закупити целюлозу та вирощувати на ній, як це роблять в Нідерландах, наприклад. Я, до речі, вирощував і на туалетному папері.

Ще кілька років тому для виробництва мікрогріну за день треба було перелопатити тонну грунту. Удосконалена технологія вирощування дозволяє обмежитися працею двох жінок нашої родини.

Окрема історія - світло. У виробництві мікрогріну він особливий. Наприклад, світлодіодна лінійка на 1 кв. м теплиці виробництва США коштує 600 у. о. Уявіть, 10 квадратів - 6000 у. о. Руслан Гримов тему висвітлення освоював поступово, тепер світлодіодні лінійки виготовляє сам.

Найбільш затребуваний мікрогрін - паростки гороху. Крім нього, Руслан Гримов вирощує паростки соняшнику, редису, крес-салату, люцерни, сочевиці. Для ресторанів ще виробляють кольоровий редис (у нього яскраво-червона ніжка) і пряну культуру кервель.