Ось бджолярі й не стали чекати, а оголосили акцію – мед з доставкою до порогу від 3-х літрів. Більше того, розуміючи фінансове становище пенсіонерів, вирішили для них зробити безкоштовну доставку.

- Мед можна було замовити за телефоном, що був вказаний у газетній статті. Херсонців цікавив асортимент, вони просили поради щодо вибору меду, - каже спеціалістка «Земля Таврії» Катерина Фоміна. - Дехто несміливо питав, чи можна замовити не 3 л меду, а лише один. Бджолярі прийняли рішення обов’язково задовільнити кожне замовлення літніх людей.

Так, за перший тиждень квітня вдалося продати 120 л меду, з них 50 л – 34 пенсіонерам. Літні люди отримали корисні солодощі, не виходячи з дому. У період карантину для них це дуже важлива допомога.

- Ми радіємо, що завдяки такій акції бджолярі отримали новий канал збуту, а пенсіонери – турботу та мед, - каже Олександра Гармаш, міжпроектна менеджерка Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.

[widgetkit id=533]

Група "Херсонські бджолярі", що утворилася за підтримки ГО «Земля Таврії», вже не раз проводила медові ярмарки та зарекомендувала себе як виробник смачного, якісного меду, то ж їх підтримує й Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Бізнес-модель групи "Херсонські бджолярі" змінилася після візиту до Польщі, який було організовано за підтримки Проекту. Там пасічники побачили на власні очі, що кооперація, то є рушійна сила. Так бджолярі, після повернення додому в корені змінили підхід в роботі. Якщо раніше вони продавали за невисокою ціною мед трейдерам, які далі експортували його, то тепер було вирішено гуртуватися, просувати власний продукт на внутрішньому ринку. Наразі мед, фасований у невеликі обсяги, знаходить своїх споживачів на внутрішньому ринку. А пасічники посилюють кооперацію, яка приносить як матеріальне благо самим виробникам, так і здоров’я місцевим мешканцям.