Саме малі та середні підприємства, які складають 90% усіх бізнесів світу, становлять основу економіки та стимулюють конкуренцію, що є рушійною силою розвитку будь-якої країни. Дев’ять з десяти експортерів – малі та середні бізнеси, яких в світі налічується понад 500 млн. і які створюють 50% світового ВВП та надають роботу 70% населення!

День мікро-, малих та середніх підприємств – влучний привід ще раз заохотити наших підприємців- сільськогосподарських товаровиробників “вийти з тіні” та нарешті дозволити собі користуватися всіма пільгами та привілеями, що доступні лише для офіційно зареєстрованого бізнесу.

З нагоди відзначити та підкреслити важливу роль мікро-, малих і середніх підприємств, спеціально для наших учасників-аграріїв ми зібрали докупи всі переваги зареєстрованого бізнесу, що мають на меті подолати всі страхи, пов’язані з реєстрацією та сплатою податків.

Визнаючи необхідність поліпшення доступу до фінансування для малих та середніх підприємств, держава йде назустріч агробізнесу в частині впровадження програм підтримки фермерства.

Офіційна реєстрація бізнесу значно розширює можливості, підвищує рівень довіри з боку клієнтів і партнерів та відкриває доступ до інвестицій та пільгового кредитування. Для прикладу, пропонуємо до вашої уваги державну програму з надання кредитів фермерським господарствам:

Вітаємо всіх представників мікро-, малого та середнього бізнесу і закликаємо їх не зупинятися в розвитку власного бізнесу та знайти свій власний шлях досягнення успіху!