Завдяки рентабельності культур на своїх відносно невеликих ділянках аграрії можуть отримувати гідний результат. При правильному підході!

[widgetkit id=434]

Як отримати хороший врожай - про це йшла мова на семінарі, який пройшов на базі ФГ «Благодатна ферма» у с. Берізки-Чечельницькі. Семінар був організований ФГ «Благодатна ферма» за сприяння громадської організацією «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва для власників насаджень ягідних культур та новачків, які тільки планують вийти на ринок ягоди.

На захід приїхали фермери з Харківської, Львівської, Івано-Франківської, Київської, Житомирської, Одеської, Черкаської, Вінницької, Кіровоградської та Вінницької областей.

Про перспективи та тенденції розвитку ринку лохини в світі та в Україні розповів Олександр Ярещенко («Інститут садівництва НААН України»).

Про технологічні прийоми, які дозволять виростити хороший урожай лохини, були відмінні презентації партнерів ФГ «Благодатна ферма»:

Учасники семінару змогли побачити, як росте ця чудова ягода - лохина та переконатися в тому, що вона дуже смачна, солодка і корисна.

Сергій Марчук каже, що вирощувати цю ягоду - одне задоволення. Вона невибаглива та бюджетна в догляді. Витрати на догляд за лохиною складають лише 5% від доходів, які приносить її продаж. Ще одна культура, яку вирощують в господарстві - це малина. Слухачі семінару побували і на полі з малиною, яка тільки вступає в період плодоношення. Кого сьогодні можна здивувати цією культурою? А ось малина, вирощена в тунелях - один з напрямків, який дозволить отримати більш ранній врожай та уникнути цілої низки проблем.

Отримати презентації з семінару можна по запиту на електронну адресу: oracs@ukr.net.