Наталя виросла в родині, яка завжди збирала трави для власного використання. Потім у молодості, коли професійно займалася спортом, постійно пила трав'яні чаї. Але осмислення, що можна вирощувати трави самостійно, не було. Наталя жила в тій місцевості, де лікарські трави росли вільно в степах, навик потрібен був тільки в зборі та правильній сушці рослин. За професією реабілітолог, Наталя часто займалася масажами та в буквальному сенсі ставила людей на ноги. Завдяки одному пацієнту, який переконував продавати чаї, Наталя Квітка і зважилася перетворити хобі зі збору трав у повноцінний бізнес. У 2006 році Наталія почала продавати лікарські трави скупнику. Через деякий час вирішила торгувати самостійно.

«Це прибутковий бізнес! Дніпропетровська фірма продавала в 2010 році 10 грам спецій по 1 грн., це означає 100 грн. кілограм! Я теж вирішила так заробляти. Ми їздили по ярмарках, виставляли свою продукцію, але нас ніхто не знав. Постійних замовлень не було».

На цьому етапі Наталії стала в нагоді співпраця з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва та Радою жінок-фермерів України. Завдяки моральній та інформаційній підтримці членів РЖФУ, Наталя змогла розширити клієнтську базу, збільшити вартість своїх трав'яних чаїв і отримати можливість самостійно заробляти на життя. Також стали у нагоді курси фахівців Проекту, семінари та Дні поля. Завдяки цим поїздкам Наталя намагалася отримати максимум інформації про ведення власного бізнесу, напрацьовувала бізнес-зв'язки й обмінювалася досвідом з іншими учасниками Проекту.

«У мене 50 соток землі, для того щоб здавати більш менш пристойну партію, необхідно об'єднатися з такими ж виробниками лікарських трав. Я звернулася в Раду жінок-фермерів України, запропонувала їм об'єднати зусилля та створити сумісний бізнес. Не одразу все виходило, було багато помилок. Після поїздки до Криму я надихнулася створенням лікарських чаїв, вирішила, що можу робити не гірше!»

Після того, як чоловік Наталії потрапив до лікарні та були потрібні значні кошти на лікування, родина прийняла рішення створити Інтернет-сторінку і продавати чаї з лікарських трав через Facebook. Розповсюдженням інформації про продукцію займалися самостійно і не завжди все виходило гладко, замовлень було мало. Наталя відчувала брак у навичках просування бізнесу в Інтернеті та завдяки Українському проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва вирішила заповнити цю прогалину в знаннях.

У листопаді 2017 року Наталія відвідала курс ізраїльських фахівців, який був спрямований на розвиток і просування бізнесу в Інтернеті. Вихід з продажами в Інтернет був необхідний, так як через цей ресурс можливо охопити якісно нову аудиторію.

«Після курсу знання систематизувалися. Якщо раніше якась інформація викликала у мене опір, були установки неправильні, то зараз усе змінилося. Здорово, що є такі програми, які нас навчають. Також, завдяки рекомендаціям, отриманим на цьому курсі, на нашій сторінці стало все більше з'являтися позитивних відгуків, нас почали впізнавати! Ми молода компанія, нам треба розвиватися і це було дуже важливо. Цей курс значно додав мені впевненості в собі як підприємцю».

Переваги продажів через Інтернет помітили відразу: за 4 місяці існування Facebook-спільноти «Cvit Kvit» було опрацьовано 46 он-лайн замовлень, отримано 22 схвальних відгука, надіслано біля 100 повідомлень та відправлено чайні посилки у 7 областей України. Наталя дізналася як створювати свій власний бренд і як під цим брендом вдало продавати. Якщо раніше чаї фасувалися у простий пакет без назви, то після навчання на семінарах Проекту, Наталія Квітка створила якісну брендовану упаковку, якісний логотип. На упаковці з'явилися адреса та телефон, за якими можна зв'язатися з Наталею та замовити товар.

«Раніше ми продавали на ринку, та нашими покупцями були в основному люди похилого віку. Зараз ми почали працювати з більш молодою аудиторією. Це молоді, успішні люди, які часто мають свій бізнес і прагнуть користуватися тільки найкращою продукцією, такою, як наша».

Перед Наталею тепер стоїть завдання вивчити виробничу базу, дізнатися про всі тонкощі промислового виробництва, зберігання та збуту. Покупці, які з’явилися після просування продукції Cvit Kvit в Інтернеті та на різних виставках, можуть тепер забезпечити більший потік продажів Наталі та її сім'ї. Для підприємства тепер необхідно розширювати свою виробничу базу та збільшувати площі. Наталя планує придбати ангар для зберігання та сушіння трав.

«Трави - це справа мого життя. Це можливість дати людям натуральний, корисний, неймовірно ароматний та смачний чай, дбайливо вирощений та зібраний власноруч для того, щоб будь хто отримував задоволення від кожної чашечки».

Зараз Наталя Квітка замислюється над тим, щоб виходити на міжнародний ринок. У планах почати поставку своєї продукції в Польщу та інші країни Європи.

«Мій чай навіть краще, ніж Кримський! Є чудовий продукт - наші трави - з ним можна виходити на світовий ринок і мати успіх. І це буде не тільки моє досягнення, а й усієї України загалом».