Курс тривав майже три тижні: 20 днів – 20 відеоуроків. Навчання складається з п’яти тематичних модулів: юридичний, фінансовий, маркетинговий, огляд світового та українського ринків збуту, розгляд меду, як товару та створення доданої вартості.

[widgetkit id=563]

Зміст Курсу співпав з очікуваннями 62% слухачів і навіть перевищив їх – це підкреслили 25% слухачів. 99% «курсантів» рекомендують цей Курс для перегляду зацікавленим особам.

Майже 39% слухачів Курсу відмітили, що після отримання юридичної відеоінформації від Олександра Брильова, адвоката, партнера ЮК "Legal Partner", планують зареєструвати власну пасіку, 57% слухачів відповіли, що їхні пасіки вже є зареєстрованими належним чином.

- В когось із друзів є паспорт пасіки. Я до Курсу не знав з чого починати, не знав навіть назв тих документів, які потрібні для легалізації пасіки. Не знав тих державних органів, до яких потрібно звертатись для отримання документів для легалізації пасіки. Тепер з'явились знання, та я вже усвідомлюю необхідність реєстрації пасіки, - ділиться бджоляр з Київської області. 

Слухачі оцінили калькулятор собівартості меду та бджолопродуктів, який запропонувала Ольга Слободянюк, фінансовий аналітик, тренер, консультант в Organic Business School. За допомогою ресурсу бджолярі порахували собівартість свого меду, вийшло, що тільки собівартість соняшникового меду складає в середньому 41 грн., а сортового - 74 грн.

- Це одна з найпростіших (зрозумілих) методик розрахунку собівартості, більше зручна в застосуванні для планування та приблизної фінансової оцінки майбутньої діяльності, - вважає бджоляр, власник понад 500 пасік з Кіровоградської області.

Лише у 15% слухачів є постійний канал збуту меду, інші продають гуртом різним трейдерам (17%) або у роздріб (68%). 40% бджолярів створюють продукцію з доданою вартістю, 56% зацікавились розповіддю власника торгової марки «Медові брати» Дмитра Кушніра та тепер планують спробувати продавати мед у красиво упакованій тарі.

- Дані уроки переглядав декілька раз, кожного разу знаходив щось нове. Даний курс відкрив мені нові горизонти бджільництва, про які я навіть не здогадувався. Дякую всім викладачам за цікавий матеріал. Тільки не зупиняйтесь, хай вам щастить, - побажав наприкінці курсу  слухач з Київської області.

Особливу цінність курсу представляв Viber-чат, у якому учасники курсу мали можливість спілкуватися зі спікерами, задавати їм свої питання, і треба сказати, що бджолярі активно користувалися цією можливістю.

- Ми спостерігаємо, що у слухачів курсу виникло багато вузькоспеціалізованих запитань, які ми не розглядали в рамках нашого онлайн-курсу. Тому UHBDP прийняло рішення записати ще декілька модулів Курсу для бджолярів. У цих модулях будуть висвітлені питання сертифікації, експорту, кооперації, - каже Дмитро Ніколаєв, менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Реєстрація на курс продовжується, кількість «курсантів» збільшується . Якщо ви ще не дивилися, а бажаєте переглянути уроки Курсу, то реєструйтеся, надихайтеся та прокачуйте свій медовий бізнес.

Зареєструватися на курс