Ринки збуту для лікарської рослинної сировини в Україні є! Безліч трав’яних позицій майже відсутні на внутрішньому ринку та імпортуються з Єгипту, Індії, Китаю.

На конференції Український трав'яний агробізнес ми познайомилися з переробниками трав і хочемо презентувати один із реальних каналів збуту.

Компанія «Фіто-Південь» на півдні України має мережу заготівельних контор лікарської рослинної сировини, здебільшого в Одеській області, центральний офіс розташований у м. Чорноморську (Іллічевську). «Фіто-Південь» приймає різні частини понад 100 рослин гарної якості обсягом від 1-5 кг в залежності від культури та відразу розплачується.

- Ми зараз зацікавлені в тому, щоб розвивати пункти прийому в районах і приймати сировину з перших рук, без посередників, - каже Олеся Корнієнко, відділ продажів фіточаїв і трав компанії «Фіто-Південь». - Ми працюємо з виробниками та збиральниками під замовлення та запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених.
Ознайомитися із переліком трав, що закуповують можна тут: fito-south.com.ua

Ще один канал збуту!

Компанія "Елпіс-Україна" цілий рік заготовляє та переробляє лікарську рослинну сировину на своїх виробничих потужностях, експортує свою продукцію в США, Англію, Німеччину, Латвію та Польщу, а минулого тижня її представники брали участь у конференції Український трав'яний агробізнес.

- Ми співпрацює з фермерами, які вирощують сировину під замовлення, нам цікаво знайти постачальників необхідної нам сировини, - каже Євген Сілін, представник компанії. - Запити змінюються, сказати, що ми готові постійно купувати ту чи іншу позицію, ми не можемо, однак є трави, які затребувані завжди: ромашка, календула, м'ята, чебрець, алтей, корінь аїру та інші. Ми завжди відкриті до діалогу, готові предметно обговорювати варіанти співробітництва.

Контакти компаній, які закуповують лікарські трави та рослини