1,5 тонни цибулин висадила підприємець Лариса Боден. З її подачі ще 0,5 тонни цибулин на 5 сотках посадив Олег Демченко у селі Любимівка Херсонської області. Перший врожай Олега Демченка - всього 250 грамів шафрану. Якщо врахувати, що вартість 1 грама спеції коливається від 5 до 10 доларів, результат з 5 соток непоганий. Але з такою партією на зовнішній ринок не вийдеш, для експорту потрібно хоча б 10 кг спеції.

[widgetkit id=344]

Олег Демченко, впевнений, що такий обсяг буде акумульовано протягом декількох років. Перша інформація про вирощування шафрану в Україні сколихнула ряди фермерів. Підприємець не встигає відповідати на дзвінки і листи, які отримує з усіх куточків країни. Цибулини, які будуть викопані цього року, вже заочно продані. Про це Олег Демченко розповів під час семінару «Технологія вирощування шафрану та інших прибуткових культур», який 30 травня відбувся у Миколаєві в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

- Дивна річ, днями до нас звернувся Посол України в Узбекистані за цибулинами крокусу, - розповів Олег Демченко. - Справа в тому, що в Узбекистані стартувала програма з поліпшення здоров'я нації, для цього узбеки вирощують шафран і здають фармацевтичному підприємству.

В Україні такої програми немає, а шкода. Шафран не випадково називають червоним золотом. Пряність сприяє виробленню гормону радості - серотоніну, захищає клітини мозку від хвороб, викликаних запаленням, у тому числі від розсіяного склерозу. У сучасній медицині застосовується для лікування понад ста захворювань. У майбутніх виробників шафрану проблем зі збутом продукції не може бути. Культура споживання шафрану поступово зростає і в Україні.

- Південь України може стати майданчиком для виробництва шафрану, наші кліматичні умови ідеально підходять крокусу Sativus, - ділиться своїм баченням Олег Демченко. - Великий інтерес до шафрану проявляють фермери із Запорізької, Вінницької та Київської областей.

Для створення шафранового бізнесу Олег Демченко пропонує вже готову формулу. 20 соток землі, 1 тонна цибулин крокусу Sativus (це - 7 тис. доларів). Зібрати квіти з поля розміром 20 соток під силу 2 робочим. З 25 квіток можна отримати близько 1 грама шафрану. Протягом 3 років розмір шафранового поля збільшується до 1 га на власному посівному матеріалі. Починаючи з 4-го року з 1 га отримують 10 кг спеції, і так протягом 5-6 років. Крім того, можна продавати цибулини.

Шафран довго зберігається, не втрачаючи своїх корисних властивостей. Наприклад, шафран трирічної витримки цінніший, ніж свіжий.

Для розмноження цибулину краще висаджувати на глибину до 15 см, для отримання якісного врожаю - на 20 см. Шафран не хворіє, не вимагає застосування ЗЗР, прекрасно зимує, переносить і 25-градусні морози. Із зібраних крокусів потрібно відразу вилучити червоні нитки, які і є дорогою спецією, і висушити їх за температури 38-40 ˚С, не вище, інакше нитки почорніють.

Всі учасники семінару побачили і відчули аромат справжнього шафрану й тепер зможуть відрізнити продукт від підробки, якої на ринку не мало. Заповзятливі продавці воліють продавати мелений шафран. Тільки чи є в цьому порошку власне шафран? У продажу можна зустріти нитки шафрану, просочені маслом - для обважнення.

Справжній шафран - сухі, тендітні нитки багряно-червоного кольору, саме такі виробляють у селі Любимівка Херсонської області!