Такий прогноз зробив доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри рослинництва і садово-паркового господарства Миколаївського національного аграрного університету Михайло Федорчук під час конференції «Малопоширені плодово-ягідні і горіхоплідні культури», яка проходила в Миколаєві за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

[widgetkit id=428]

За останні 20 років середньорічна температура повітря зросла на 0,8 °С, а кліматичні зони змістилися на 250 км з півдня на північ. У зв'язку з глобальним потеплінням змінюється і рослинний світ. Ячмінь і пшениця в наших широтах горять. Дрібні виробники в активному пошуку альтернативних культур. Вже сьогодні на землях Одещини, Миколаївщини, Херсонщини при дотриманні певних технологій можна вирощувати культури, традиційні для Грузії, Туреччини, Франції та Італії, країн Середньої Азії.

В Одеській області культивують міні-ківі - актинідію, на Херсонщині закладають оливкові плантації. Сума ефективних температур зросла і в нас можна вирощувати кишмишні сорти винограду. Важливо, що необхідна сортова база є.

У нас величезний потенціал по горіховим культурам, українські сільгоспвиробники вже експортують фісташки.

В Україні справжній фундуковий бум. Про це каже завідувач відділу репродуктивної біології рослин та впровадження, к. с.-г. наук Національного дендрологічного парку «Софіївка» НААН України Олександр Балабак. Фундуковими садами зайнято 5 тисяч га. Бізнесмени везуть саджанці з Італії, Грузії, часто не звертаючи увагу на характеристики сорту. Олександр Балабак радить на півдні України висаджувати фундук сортів Черкеський -2, Трапезунд, Дар Павленка. Каталонський и Барселонський тут погано плодоносять. Ще важний момент: вирощувати фундуковий сад неможливо без крапельного зрошення.

Якщо ви вирощуєте томати, вам не складе труднощів культивувати фізаліс, тому що агротехнологія для цих культур однакова. Крім того, фізаліс культура невибаглива, як стверджує Віра Миколайчук, к. б. н., доцент кафедри рослинництва та садово-паркового господарства Миколаївського національного аграрного університету, та не потребує рясного поливу. Урожайність фізалісу 13 тонн з га, це більше, ніж у томатів. Фізаліс придатний для виготовлення желеподібних кондитерських виробів. Плоди використовують для одержання лимонної кислоти. У сушеному вигляді фізаліс за смаком нагадує родзинки.

Південь України підходить для вирощування зізіфусу або китайського фініку, унабі. Справа у тому, що зізіфус цвіте пізно і травневі заморозки йому не страшні. Для вирощування необхідно підбирати сорти зізіфуса з великими плодами, які відрізняються низьким вмістом танінів. Зізіфус - це знахідка для сердечників, у 100 грамах плодів 250 мг калію, крім того, зізіфус знижує тиск і рівень цукру в крові.

Вирощування пепіно або динної груші не відрізняється від технології обробітку однорічних культур родини пасльонових: томатів, перцю, баклажанів. Про це розповідає виробник пепіно Поліна Михайлівна Верещагіна. Пепіно можна вирощувати в теплицях, де створюють необхідний мікроклімат, або в зимовий період у домашніх умовах зберігати вкорінені живці, в лютому-березні отримувати посадковий матеріал і пізніше переносити його у відкритий грунт. Дозрілий пепіно має соковиту світло-жовту м'якоть з кисло-солодким смаком і екзотичним насиченим ароматом.

Хочемо ми цього чи ні, однак сільському господарству необхідно пристосовуватися до мінливих кліматичних умов. Нові культури - це один з кроків для збереження життєздатності підприємств і забезпечення рентабельності виробництва плодоовочевих культур.