Завдяки програмі сільгоспвиробники півдня України можуть безкоштовно торгувати на одному з найбільших оптово-роздрібних ринків півдня України - «Початок».

[widgetkit id=347]

- Торгували на ринку медом за підтримкою проекту UHBDР, дуже сподобалось. Умови чудові, все налагоджено, відпрацьовано, адміністрація на своєму місці. Зустріли тепло, надали максимум уваги, корисні поради. Для учасників проекту у суботу та неділю торгові місця безкоштовні. Взагалі, все чудово, всім виробникам рекомендую, - зазначає Павло Жвакин.

Торгові місця для учасників Проекту працюють кожні вихідні з 14 травня по 19 серпня 2017 року. Місце може бути зайнято фермером 1 або 2 дні на його розсуд, але про своє рішення необхідно сповістити адміністрацію ринку. Нагадаємо, попередня реєстрація для торгівлі на ринку у Софії Малюти: 097-07-35-777, sofiaodessa80@gmail.com.

І найголовніше: стати учасником Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва та отримати нові ресурси для розвитку свого бізнесу, в тому числі й можливість безкоштовно торгувати на ринку «Початок» може будь-який виробник плодоовочевої продукції, грибів чи меду! Для цього потрібно зареєструватися на сайті http://uhbdp.org або за телефоном контакт-центру: 0 800 500 184 (дзвінки з мобільного та стаціонарного телефонів безкоштовні).