Нагадаємо, до Дня сільських жінок, 15 жовтня 2020 року, Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP оголосив прийом заявок на участь у конкурсі «Сільські жінки та погляд у майбутнє» (Rural Women Looking Ahead) для представниць агробізнесу півдня України на отримання професійної консультації вартістю до 20 000 грн. для розвитку бізнесу.

До проекту надійшло понад 50 заявок, з них і було обрано 33 переможниці з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей. Цікаво, що найбільш популярним видом консультацій стали агрономічні, їх обрали 12 жінок. 8 товаровиробниць отримують консультації з маркетингу та онлайн-маркетингу. Щодо створення бізнес-плану звернулось 5 фермерок. 4 жіночих бізнеси в процесі отримання консультаційного супроводу з питань вимог законодавства України з безпечності харчової продукції, ще 3 жіночих бізнеси співпрацюють з юристом и 1 жінка-фермерка з бухгалтером.

Професійний супровід відбувається протягом декількох місяців або до завершення надання тієї чи іншої послуги.

Влучна консультація на вагу золота: рятує бізнес від великих помилок, встановлює правильні орієнтири, визначає пріоритетні завдання. Бажаємо нашим переможницям натхнення та бізнес-удачі!