Інтерактивний каталог - це онлайн сервіс, покликаний об’єднати технології, дружні до навколишнього середовища, в одному місці, а також інформацію щодо їх економічних переваг. Деякі продукти та послуги з екологічним компонентом клієнти Проекту можуть придбати зі знижкою, інші дозволяють ознайомитися з тенденціями у сучасному аграрному виробництві.

Каталог має 6 категорій, які вміщують в себе як відомі, так і новітні технології, агромеліоративні підходи та практики, які можуть знадобитися у сучасному господарстві:

Залучаючи екотехнології у власний агробізнес, Ви створюєте умови для екологічної сертифікації земельних ділянок та агропродукції. Ці можливості підвищують додану вартість вирощених культур, роблячи їх більш конкурентоспроможними та прибутковими при реалізації.

З цією метою ми прагнемо зробити каталог ще кращим, тому ми потребуємо Ваших відгуків. Прийміть участь у нашому опитуванні та гарантовано отримайте спеціалізований журнал “Агроіндустрія”. Про результати опитування читайте у наступному випуску. Зробимо каталог зручним та інформативним разом!