Фермери – фермерам!

Народний проект «Мій борщ»  - це навчальний проект для тих, хто вирощує чи планує вирощувати овочі борщового набору та прагне досягти гарної врожайності та, звичайно, прибутків. Спікери курсу не агрономи і не викладачі вишів, а фермери півдня України. 50 виробників овочів борщового набору, учасників UHBDP, поділяться агрономічними секретами щодо вирощування 5 основних культур: буряк, картопля, цибуля, морква, капуста. П'ять серій плюс відеорецепт ідеального борщу від шеф-кухара.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва хоче популяризувати нашу національну страву, допомогти виробникам отримувати овочі гарної якості та з великою врожайністю.

Яку картоплю обирає покупець? Звичайно, здорову. Цілі, сухі бульби, розміром 6 см плюс, незабруднені, непророслі, незів'ялі – ось еталон якості. Гарна врожайність для пізніх сортів картоплі, яка йде на довготривале зберігання, від 60 тонн з гектара. В середньому господарства отримують врожай від 50 тонн і вище з гектара.

Яке насіння – такі й нащадки

Саме якість посадкового матеріалу та категорія його репродукції визначають якість картоплі. Хвора насіннєва картопля – гарного урожаю не чекайте. 
Як правильно вибрати посадковий матеріал, щоб отримати хороший урожай по тоннажу й якості, задовольнити покупця та свій гаманець?
Перевага надається картоплі з періодом вегетації 55-70 днів, можна навіть і більше. Чим більше період вегетації у картоплі, тим більша кількість бульб сформується і, відповідно, буде вище врожай. На ранній картоплі ми отримуємо меншу врожайність, на пізній - більшу.
Дуже важлива репродукція насіннєвої картоплі. Картопля, яку десятиліттями вирощують дідусі та бабусі, має низький потенціал врожайності. Так, у неї можуть бути хороші смакові якості, її відбирали через те, що вона смачна, навіть не знаючи назви сорту. Але для вирощування вона не підходить.

Еліта і супереліта - це дуже дорого, це для розмноження.  А ось картопля першої репродукції – те, що треба. Друга та третя репродукція теж підійдуть.

Скільки можна використовувати картоплю цих репродукцій? На півдні України максимум два- три рази, і оновлювати, бо картопля має властивість вироджуватися через високу температуру. На Півночі України такої проблеми нема.  Висока температура, як у нас є влітку, порушує ростові процеси, і картопля починає дрібніти, втрачає свої посадкові властивості. Плюс в картоплі накопичуються віруси, які надалі затримують розвиток картоплі, і фермер отримує низьку врожайність. У нас є картопля української селекції, і голландської селекції добре прижилася. Насіннєву картоплю треба купувати тільки в господарствах, які спеціалізуються на вирощуванні посадкового матеріалу.

Картопля дружить з будь-яким грунтом. Головне - обрати правильний сорт

Для вирощування картоплі підходить будь-який грунт. Є сорти, які адаптовані для легких грунтів, є сорти для важких, а є - універсальні. На це треба звернути увагу при виборі посадкового матеріалу. Не саджайте картоплю після пасльонових, оскільки вони часто приносять в грунт збудників хвороб картоплі та накопичують шкідливих комах. Багаторічні трави – також не кращі попередники для картоплі, після них овочі можуть бути пошкоджені дротяниками  та іншими любителями картоплі. А ось після озимих сортів пшениці й ячменю картоплю саджати можна.

Буде земля пухка - буде і врожай картоплі

Отримали криву, покручену картоплю – значить, вирощували її у грунті, який не підготували для посадки бульби, не в гребені. Корні-столони, на яких формується коренеплід, не мали можливості розвиватися, бульба була стиснута землею і виросла так, як змогла.

Отже грунт для посадки картоплі повинен бути пухким, без грудок. Робіть глибоке розпушування й оранку. Це нам потрібно, щоб сформувати хороші гребені, бо професійно картоплю вирощують саме в них, в гребенях. Гребені зазвичай формують механізовано гребенеутворювачем при посадці. Густота в рядку повинна бути 30-35 см - для пізніх сортів, 20-25 см - для ранніх. Це теж дуже важливо, у разі перетинання кореневих систем рослини пригнічують одна одну.  При щільній посадці картоплі багатого врожаю не чекайте.

І ще один важливий момент. Перед висадкою бульби її треба обробити препаратами Престиж, Матадор, Селест Топ, що вбивають  грибки, які можуть проявитися під час дозрівання картоплі, а також захищають від шкідників. Є противники цієї процедури, бо після обробки має пройти 60 днів перш ніж вона потрапить на стіл споживача. Пізня картопля дозріває 70 і більше днів, а значить вона буде безпечною. А обробка насіннєвої картоплі не залежно від її репродукції збереже ваш врожай.
Якщо не обробляти  ранню картоплю перед посадкою , термін вегетації якої 50 днів,  потрібно по ділянці розкидати варене зерно з додаванням олії та препарату проти капустянки, таким чином захистити врожай і від капустянки, і від захворювань.Не захистите картоплю, капустянка сильно зашкодить бульбі, вона втратить товарний вид.

Оптимальна дата висадки картоплі для зберігання для півдня України початок літа, на півночі можна саджати вже у травні.

Все робили, як треба, а отримали скромний врожай картоплі?

Прості рішення забезпечують гарний врожай. Вкрай важливо під час зростання картоплі створювати ґрунтове середовище, максимально насичене киснем. Саме це забезпечує здоровий розвиток рослин і формування бульб. Регулярно виконуйте розпушування міжрядь. Після висадки йдуть дощі, гребінь сам по собі сідає. Перед змиканням рядків, коли ще можна зайти трактором, зробіть останнє підгортання. Прийом додаткового підгортання дозволяє підвищити врожайність на 20%!

Чим кормити картоплю?

Бадилля виросло красиве, а картоплі майже немає? Ця рослина отримала забагато азоту. Як живити картоплю, щоб отримати хороший врожай? Основна частина добрив, 60-70%,  вноситься при посадці. Це може бути нітроамофоска або якесь складне добриво з вмістом азоту, фосфору та калію. Плюс в процесі вегетації коригуємо. Якщо бадилля світлі та  слабенькі, можна внести азот, до 50 кг діючої речовини на гектар. Якщо це селітра, то до 150 кг на гектар. 

На кількість картоплі під кущем впливає і бор. Цей мікроелемент відповідає за якість зав'язі, за якість і кількість пилку, за кількість коренеплодів. Коли на квітучих сортах з'являються бутончики, тоді починають формуватися і  столони - це білі корінці, до яких з часом кріпиться картопля. В  момент бутонізації необхідно рослині дати бор по листу. 

Оскільки картопля -  коренеплід, то вона вимоглива до калію. Його вносимо у фазі початку формування коренеплоду, коли бульба має розмір голубиного яйця. Два-три внесення калію з інтервалом у 7 днів буде досить. При нестачі калію картопля виросте невеликою, а кількість коренів-столонів і бульб буде недостатньою.Фосфор вносимо тільки при посадці.

Кальцій в спеку блокується в грунті, не всмоктується рослиною. Оскільки картопля буде рости в жаркий літній період, потрібно хоча б два внесення кальцію в крапельну стрічку з розрахунку 20-25 кг на гектар. При нестачі кальцію та надлишку вологи ризикуємо отримати бульби з тріщинами.  Через брак кальцію і бадилля не розвиватиметься. Кальцій дає зростання нашим рослинам.

Як не нахімічити: захист починаємо з діточок картоплі

На листах картоплі з’явились маслянисті, жирні плями? Справи кепські. Це фітофтороз, і, якщо з ним не боротися, за два-три дні все поле картоплі буде повністю знищено.  Як ми вже говорили, картопля розмножується бульбами,  в них з року в рік накопичуються різні  фітопатогенні мікроорганізми, які і викликають гнилі, руйнування окремих органів, некрози. 
З фітофторозом боремося хімічними методами, якщо ви палкий прибічник екологічного вирощування, то обробляємо кущі мідними препаратами,  але, якщо це не допомагає, то працюємо більш «важкими» препаратами. Головне, що б ці препарати були якісними та відомих європейських брендів (не аналоги сумнівного виробництва). 

Отже загальна рекомендація щодо боротьби з хворобами картоплі - обов’язково обробляйте насіннєву картоплю  перед посадкою.  Купуйте насіннєву картоплю в сертифікованих насіннєвих господарствах. 

Для профілактики бактеріальних та грибних захворювань необхідно провести три-чотири обробки фунгіцидами, починаючи  зі сходів, тоді вам не страшний альтернаріоз, який вражає бульби, стебла, коріння та столони. Через цю чорну паршу можна втратити 10-30% врожаю.

Бактеріальні гнилі, і в тому числі придбані тут, на місці, завжди спочатку проявляються на стеблі, тому їх потрібно постійно моніторити. Отже, лікуємо стеблі - отримуємо здоровий коренеплід. Буде здорова посадка, буде і картопля здорова. Що стосується боротьби  з  капустянкою, то  найкращий спосіб - це обробіток бульб до посадки  препаратами  протруйниками,  або  розкидати  на полі зерно, як ми вже казали.  Також  в  фазі  формування  бульб  можна внести інсектициди в крапельну стрічку.

Картопля з тріщинами? Перепила!

На картоплі тріщини, що наче «зарубцювалися» - значить, фермер, який вирощував цю картоплю, перестарався з поливом. Картопля отримала води з надлишком.
Як же ж правильно поливати картоплю? На початку рослина не потребує багато вологи, достатньо поливати один раз на тиждень. А ось коли починається формування самого коренеплоду, необхідно запланувати полив кожні три-чотири дні,  при високих температурах повітря навіть більше. 
Добре, якщо є можливість відслідковувати вологість грунту тензіометром, тому що перезволоження веде до хвороб.

Бережіть картоплю від ударів

Шкірка легко відділяється від картоплини - значить збирати врожай на зберігання ще рано та небезпечно для гаманця. Під час збору нестиглої картоплі буде пошкоджуватися її шкірка, така картопля довго не зберігається, можна втратити врожай. Як ще  ми можемо визначити, що картопля дозріла? Бадилля повинно бути засохлим - природним способом, а не від хвороб. Ну а шкірка, як ми вже сказали, міцно прилягати до коренеплоду. Збирати картоплю треба картоплекопачем, вже їх більше, тому що ручна праця нерентабельна. Перевірте, щоб на транспортері була якісна гума, інакше на картоплі з’являться  механічні удари та вона буде гнити.  Картопля боїться ударів. Потрібно все робити обережно. 

Сухо та прохолодно – ідеальні умови для зберігання

У день збору врожаю температура повітря не повинна перевищувати 20 градусів. Сховище має бути чистим,  контейнери оброблені бактеріями – це захист від бактеріальних і грибкових захворювань. У сховищах на картоплю  можуть зазіхати миші, тож не забудьте передбачити і захист картоплі від гризунів. До речі, рання картопля,  яку збирають в вересні, теж буде зберігатися на відміну від ранньої капусти. Температура зберігання картоплі - бажано 2-3 градуси, але не більше 10-12 градусів. Якщо температура буде вище, картопля прокинеться, почне рости, з паростками, які треба буде прибирати (а це ручний труд) втрачається маса картоплі та її смакові якості.

Висновки і поради агронома

З чого потрібно починати вирощування картоплі? Саме з підбору сорту чи гібриду. Від якості посадкового матеріалу буде залежати майбутній урожай. В нашому південному регіоні картопля здатна до виродження, тому замінювати насіннєвий матеріал потрібно кожні 2-3 роки.

Якщо ми взяли картоплю категорії еліта, ми отримуємо з неї першу репродукцію, цю першу репродукцію ми висаджуємо. Картоплю більш пізньої категорії краще не садити, бо дуже жарка погода в нашому регіоні спричиняє виродження картоплі, тобто вона не утворює корені, не формує зав’язі, ми просто не отримуємо врожай. Дуже важливим є процес підготовки картоплі до садіння.

На сьогоднішній день багато різних компаній пропонує нам якісні протруйники насіння картоплі. Ці протруйники достатньо ефективні і від хвороб, і від шкідників, тому що картоплю пошкоджують не лише хвороби, а і  шкідники, яких є достатньо велика кількість. Шкідники є як внутрішньо-грунтові, так і надземні, і захищати треба як бадилля, тому що без  бадилля ми не отримуємо якісної картоплі, так і самі коренеплоди. Картопля – це культура, яка абсолютно не вибаглива до типу грунту, тому що сорти і гібриди картоплі відрізняються не лише за строком дозрівання, а й самим відношенням до типу грунту. Картопля може рости на будь-яких ґрунтах. Але, якщо ми говоримо про грунт, то картоплю краще вирощувати у грядах, це підтверджують і професіонали практики, які займаються цим не один рік.

Картопля у грядах набагато краще себе почуває, в неї краща аерація, тому що картопля любить достатньо високий вміст кисню у грунті. Якщо вирощуємо у грядах, можемо провести 1-2 підгортання. Кожне підгортання допомагає збільшити урожай нашої картоплі приблизно на 10-20 %.

Картопля достатньо вологолюбива культура, і щоб отримати гарний врожай, потрібно від початку цвітіння та бутонізації підтримувати достатньо високу вологість грунту. Вона не повинна бути нижче 85-80%. Коли вже починається підв’язування самого бадилля, тоді вологість грунту можемо знижувати, так як до періоду повного  усихання бадилля поливи потрібно припинити зовсім. Щоб отримати гарний урожай, потрібно проводити декілька калійних підживлень, тому що саме калій забезпечує формування кількості картоплин під кущем. Також важливим елементом в живленні картоплі є кальцій, тому що дуже часто, коли починаються спекотні дні - рослина просто не може засвоювати кальцій. Кальцій відповідає за збереження картоплі, її зовнішній вигляд і, якщо буде нестача калію, то будемо спостерігати потріскану, не дуже гарну картоплю.

Однією з найбільш поширених хвороб картоплі є фітофтороз. Його перші ознаки вперше появляються на бадиллі, з’являються різноманітного розміру маслянисті плями. Але фітофтороз розповсюджується дуже швидко, тому слідкувати за станом бадилля потрібно достатньо ретельно, бо пошкодження надземної частини куща веде за собою пошкодження самої бульб. Пошкодження бульб виявляється у підсиханні, у зниженні якості самої картоплі, як у якості насіння, так і в якості самого харчового продукту. Як правило, у боротьбі з фітофторозом потрібно використовувати хімічні засоби захисту по тій простій причині, що біологічні способи боротьби, нажаль, поки не дуже ефективні.

Для захисту картоплі від пошкодження шкідниками потрібно проводити обробку інсектицидами. Інсектициди як правило системної дії.

Для того, щоб попередити розвиток грунтових шкідників фермери дуже часто додають розчини інсектицидів у поливну воду. Картоплю потрібно прибирати вчасно, тому що достатньо раннє збирання може призвести до того, що картопля буде дуже погано зберігатись і шкірочка ще не повністю отвердіє і буде відшаровуватись від самої бульби. Якщо ж ви у себе на полі бачити природнє усихання бадилля, воно висохло на 100% - ви можете сміливо приступати до збирання.

Погода під час збирання картоплі повинна бути сухою, не жаркою, для того щоб уникнути в’янення і ретельно підготувати картоплю до зберігання.