Фермери – фермерам!

Народний проект «Мій борщ»  - це навчальний проект для тих, хто вирощує чи планує вирощувати овочі борщового набору та прагне досягти гарної врожайності та, звичайно, прибутків. Спікери курсу не агрономи і не викладачі вишів, а фермери півдня України. 50 виробників овочів борщового набору, учасників UHBDP, поділяться агрономічними секретами щодо вирощування 5 основних культур: буряк, картопля, цибуля, морква, капуста. П'ять серій плюс відеорецепт ідеального борщу від шеф-кухара.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва хоче популяризувати нашу національну страву, допомогти виробникам отримувати овочі гарної якості та з великою врожайністю.

Що таке якісна капуста? Щільні, пружні листя, приємний аромат. Капуста без плям, без тріщин, без темних точок, листя однакової товщини. Середня вага качана, яка сьогодні затребувана на ринку – це 2,5 кг. Великі качани не користуються попитом, йдуть на переробку, це спеціальна ніша. Маленькі качани – поганий варіант, бо тоннаж з поля буде невеликий. Отже, як виростити ідеальну капусту? 

Які насіння чи розсаду капусти обрати, щоб без проблем «нарубати капусти»?

Як отримати врожай гарної однорідної капусти з середнім розміром головки, щоб усю продати подорожче? Знаєте?
По-перше, треба обирати насіння не сортів, а гібридів капусти. Да, дорожче, але вони того коштують.  Гібриди більш стійкі до захворювань, як до вірусних, так і до бактеріальних. А значить, зекономимо кошти на ЗЗР.
По-друге, з гібридів головки капусти виходять однорідні за формою, за кольором і з однаковим терміном дозрівання, тобто прибирання проводиться за один раз - ми зайшли в поле і все вирізали. А якщо це сорт, то якась капуста вже дозріла, а якась повинна ще постояти в поле. Прибирання буде здійснюватися кілька разів, а це додаткові витрати.
По-третє, на етапі вибору насіння треба розуміти, коли ви хочете продавати свою капусту. Якщо навесні за максимальною ціною, то треба обирати гібриди капусти для тривалого зберігання. Тобто у фермера має бути сховище або сарай, підвал невеликий. Така капуста потребує більш професійного підходу до вирощування. Термін вирощування – 120 днів.  Більше хімічних обробок і внесення добрив, під кінець треба додати більше калію, щоб капусту відправити на зберігання. Також можна обробити «біологією», бактеріями, це сприяє кращому збереженню врожаю.

Простіше виростити капусту для короткострокового зберігання - від 3 до 6 місяців. Її вегетаційний період 90-100 днів, так що можна заощадити на поливах, обробках та зберіганні. Гібриди також підходять для того, щоб квасити капусту. Це важливо, оскільки на ринку хочуть капусту універсальну, яка підходила б і для квашення, і для споживання в борщі чи голубцях.

Який грунт прийме насіння капусти, як рідних?

В Україні вся земля родюча, і навіть в Копанях на піщаному грунті люди успішно вирощують капусту завдяки добривам і правильної агротехнології. Капуста - це невибаглива культура. При дотриманні всіх рекомендацій і технологій вирощування, хороший врожай можна отримати на будь-якому типі грунтів на всій території України.

Не всі попередники капусті друзі

Кила капусти – видовище з неприємних. Як уникнути цієї хвороби? Треба дотримуватися  правил сівозміни. Запам’ятайте, пізню капусту не можна садити після ранньої. Це помилка, в результаті якої ми отримуємо захворювання кила капусти. Це коренева грибкова хвороба, її знають виробники та дуже бояться, оскільки з нею важко боротися. Якщо є зараження килою капусти на ділянці, то протягом 5-6 років тут не можна вирощувати капусту, бо цей гриб залишається в грунті, перебуваючи в стані спокою.

Запам'ятайте, капусту можна садити після: ранньої картоплі, озимої цибулі, ранньої моркви, буряка.

Орати чи не орати?

Капусту з гниллю можна отримати, якщо не приділити належної уваги підготовці грунту. Ці гнилі виникли, бо в капусту потрапило забагато води.
Якщо грунт щільний, під час поливу вода буде погано проникати в нижні шари землі, стояти в долині, збиратися в калюжах. В землі почнуть розмножуватися  анаеробні бактерії, які живуть там,  де немає доступу повітря. Всі типи анаеробних бактерій шкідливі для рослини. Створюючи щільний грунт, ми свідомо поселяємо туди шкідливі анаеробні бактерії - як результат отримаємо кореневі  та стеблові гнилі.

Отже, гниль - це хвороба, спровокована не погодними умовами, а неправильною підготовкою грунту. Розсаду капусти треба висаджувати у пухкий грунт, який зорали або піддали глибокій культивації.

За якою схемою садити?

Рідка посадка - великі головки

Капуста-велетень може вирости на полі, де фермер не дотримувався правил посадки. Розсаду посадили занадто рідко і як наслідок, сформувались великі головки. Зрозуміло, що кожен саджає під свою техніку, Наприклад, під мотоблок відстань від стрічки до стрічки 100 см.
Важливий момент – щільність посадки. Якщо це 120-денна капуста для тривалого зберігання, то треба саджати 30 тис. рослин на гектар. Якщо зі зберіганням 3-6 місяців, то поле можна загустити до 40 тис. рослин.
Капусту найчастіше розводять розсадним способом. Для гарного врожаю мало виростити здорову і міцну розсаду, треба вчасно висадити її у відкритий ґрунт. Є оптимальний вік розсади для пізньої капусти - 21-30 днів. Буває і 17-18 днів. Якщо розсаді більше 30 днів в маленькій касеті, то різко втрачається якість головки і розігнати, виростити потужний кущ з такою розсади та отримати вагу 2, 5 кг. важко. У розсади повинна бути добре розвинена коренева система, вона повинна легко витягуватися з осередку, при цьому ком землі не повинен розсипатися і розсада повинна бути здорова без хвороб і без шкідників. Перед висадкою обов'язково обробка інсектицидом + фунгіцидом від хвороб. Вирощування розсади - це окремий елемент технології.

Зовні ідеальна, чорна всередині

Зовнішньо відмінна капуста, а всередині - потемніння листів, чорнота, темна структура. Це внутрішній некроз. Така капуста не отримала вчасно кальцій і зберігатися не буде. Щоб вирішити проблему некрозу, ми повинні в системі харчування передбачити нітрат кальцію або інші формули. Подаємо через крапельний полив в момент формування качана три-чотири рази, а також потрібно запланувати три обробки кальцієм по листу.
Якщо капусту посадили в середині червня, то, починаючи з 10 липня кожні 10-12 днів треба провести 3-4 підгодівлі кальцієм. З серпня - три обробки по листу з інтервалом в 10 днів.

Звідки «печери» в капусті?

Начебто щільна капуста при розрізі виявляється порожньою, з щілинами. Причина? Калій використовувався в малих кількостях, а він сприяє кращому плодоутворенню. Що ж робити?
Якщо капусту посадили в середині червня, то з 10-15 серпня починаємо потрохи годувати капусту калієм з 10 кг на га, і у вересні закінчуємо оптимальними дозами - 25 кг на га, іноді до 30 кг на га, в залежності від типу грунтів. Живлення  проводиться через крапельний полив 5-6 разів. Якщо ми хочемо прискорити процес дозрівання капусти, крім того не плануємо  її зберігати, то з 20 вересня працюємо калієм по листу. Калій повинен бути в хелатній формі, який листя здатні поглинути. В іншій формі він буде просто  лежати на листі.

Азот і фосфор потрібні овочу на початку формування кореневої системи. Обов'язкові підгодівлі фосфорними добривами з 15 червня по 1 липня. З азотом обережно, якщо дати забагато, то виникнуть питання по нітратах. Обсяг визначається візуально: росте капуста, набирає у вазі - значить все добре, а якщо ні, то додаємо. Для деяких грунтів можуть бути дози 300 кг селітри на га, а інших і по 500 кг,  деяким ґрунтам достатньо і 150 кг. Коли ми закінчили давати фосфорні добрива, потрохи вноситься азот, починаючи з 15 кг на га. Дози в міру необхідності можемо  збільшити до 30 кг на га. Азот - це зростання. Завдяки азоту зростає клітина, яка входить до складу білка.

Капуста липне до рук? Значить, вже є тля

Якщо ваша капуста стала липкою, а до поля потягнулися мурахи, значить, на овочах з’явилась тля. Це маленька комаха зеленого кольору завдає більшої шкоди капусті на початковій стадії.
Якщо над вашим капустяним полем пурхають метелики, треба не захоплюватися, а діяти. В капусті вже відкладені яйця, а через 5-10 днів там буде і черв'як - совка. Тільки побачили першого метелика – одразу працюйте біологією. Черв'як гризе листя, перетворюючи капусту на «сир з великими дірками”.
Ще один прихильник капусти – трипс. Це дрібна комаха, яку можна розгледіти неозброєним оком.  Живиться  вона  соком овочу. Капуста втрачає товарний вигляд, але на зберігання, в принципі, це не впливає.

Трипс може заселятися в капусту з моменту висадки розсади в точку росту. Тому необхідно завжди під час інспекції розсовувати листя капусти, перевіряючи точку росту, шукати тлю і трипса всередині качана. Трипс ховається від сонця, його можна побачити на зворотному боці листка. Рано вранці він виходить на поверхню, а коли сонце -  ховається під листом. Трипс залишає на капусті маленькі цяточки, плями.

Як будь-який агроном, виробник повинен робити обхід свого поля і відслідковувати шкідників і хвороби. Відомо, що шкідники заходять з країв, в середині вони не з'являються - лізуть з посадки або від сусіда. А всі хвороби починають розвиватися завжди з лощин, нерівностей, де є низина, недополів або навпаки перелив. Важливо визначити шкідників і хвороб на початковій стадії. Якщо помітили ураження рослин на одному-двох кущах, одразу починайте працювати біологічним методом. І це важливо, тому що біологія спрацьовує або на випередження, або коли є невелика кількість шкідників. Якщо ви тиждень не спостерігали за ділянкою, вся капуста погризана, потрібна хімія. Вибираємо препарати в залежності від погодних умов, типу шкідника та класу токсичності.

Що стосується хімічного захисту, то існує дуже багато препаратів різних компаній, при їх використовуванні важливо дотримуватися рекомендацій. Наприклад, деякі препарати працюють лише при температурі повітря нижче 27 градусів. На це треба звертати увагу.

Хто малює чорні точки на капусті?

У вигляді дрібних чорних крапок проявляється бактеріоз. Є точковий бактеріоз і слизистий. Точковий проявляється у вигляді чорних сухих точок на всіх листках і всім качані. Слизистий – у вигляді слизової гнилі головки з неприємним запахом. Причини бактеріозів: нестійкість сорту або гібрида, перезволоження, надлишок вологи в полі.
Шкідники та хвороби завжди працюють разом. Трипс, наприклад, прокушує лист капусти, а гриби, які завжди поруч, тут в полі, вільно потрапляють в капусту та розмножуються в ній. Ще одна найпоширеніша хвороба капусти – це кила, яка виникає у разі недотримання сівозміни. Про неї ми вже говорили раніше.

Капуста віддає перевагу душу

Для капусти найоптимальніший полив - це дощування. Для капусти важливо, щоб вода потрапляла на листочок, стікала. Краплі дощу збивають і трипса, і тлю, допомагаючи нам боротися зі шкідниками. Так, фрегат можуть дозволити собі великі фермери. А ось дощувальні машини барабанного типу підійдуть для господарства  3-5-10 га.
Капусту потрібно поливати, коли найменша вологоємність грунту опуститься до 75%, інакше культура засохне. Як це поміряти? Зручно використовувати тензіометр.
Якщо не дотримуватися правил поливу, можна отримати перезволоження грунту, що веде до кореневих до стеблових гнилей.  У спеку вологість може опуститися за добу-дві, а коли сонця немає - то поле почуває себе добре і 4 дні після середнього поливу.

Жовтень – час збирати капусту

За 7-10 днів до збору капусту треба обробити біологічним протигрибковим препаратом, щоб захистити її перед  зберіганням. Корисні бактерії не дадуть розмножуватися патогенам. Збирають капусту зазвичай у жовтні, коли температура навколишнього середовища знижується до  10-12 С. Збір ручний. Капусту не можна кидати, її акуратно кладуть у контейнер або причіп. Капусту не підчищають, покривне листя не знімають протягом всього терміну зберігання.  Качанам надають товарний вигляд безпосередньо перед продажом.
Капусту можна збирати і після дощу, десь через годину, якщо техніка дозволяє зайти в поле. Для капусти чим вище вологість, тим краще.

Капуста на зберіганні любить вологість

На зберігання закладаються головки без механічних пошкоджень і хвороб. У сховищі повинна бути вологість повітря 95%, а температура - 1-2 градуси, не більше 5-7 градусів.За таких умов капуста буде добре зберігатися.
Капусту, яка закладається на  3-4 місяці, можна зберігати навалом. Плануєте зберігати понад 6 місяців, використовуйте контейнери на 800-900 кг, в них партії капусти ізольовані одна від одної, і, якщо в якомусь контейнері виникне проблема, капуста в інших контейнерах не постраждає.
Перед збором капусти контейнери обробляють біологією, якої ми обробляли і капусту. Раз на п'ять днів треба робити моніторинг стану капусти.

Поради і висновки агронома

Перша порада: зверніть особливу увагу при виборі гібрида капусти, тому що зараз ринок змінився й він потребує не тільки якісної капусти, тобто якісного товарного вигляду, а й потребує ще високих смакових якостей. Обирайте  капусту не тільки по формі (круглу), а й зверніть увагу на приплюснуту капусту. Зазвичай така капуста вартує в 2 рази більше, чим звичайна білокачанна капуста. І тому друга порада для фермерів: обов’язково на полі тримайте не більше 20% від загальної площі такої капусти, іншої форми. І на цій капусті можна інколи заробити чималі гроші. 
Ну і третя порада:  якщо у вас виходить і ви дуже гарно вирощуєте капусту, то вирощуйте її з року в рік і не уходьте з ринку. Інколи роблять помилку: немає ціни - й уже на наступний рік не вирощують капусту й втрачають ринок збуту. Тому важливо кожного року бути на ринку, бути присутнім і це вам дасть надійний ринок збуту.

Однією з самих небезпечних хвороб на капусті є бактеріози. Найкращий метод боротьби з бактеріозом -  звичайна біологія. І біологією треба працювати, починаючи з початку формування куща. Достатньо буде 3-4 обробок за сезон, щоб уникнути цієї небезпечної хвороби. Але можна також працювати й мідними препаратами.

Працюйте безпечно, працюйте на випередження, щоб не отримати негативний результат. 

Окрім тлі та трипса зараз на капусті з’явився ще один небезпечний шкідник - білокрилка.  По-перше, білокрилка дуже швидко розмножується і тому за одну обробку ми ніколи не знищимо шкідника. А розмножується він інтенсивно: кожні 3 дні вилітає нове покоління. Тому порада: працюйте кожні 3 дні й хоча б  3 рази й різними препаратами. І зауважте, що також дуже добре працює біологія і саме в спеку дуже доречно працювати біологією, але 3 рази через кожні 3 дні.  І ось таким чином ви позбудетесь цього небезпечного шкідника. 
Виконуючи всі поради наших фермерів, ви отримаєте капусту гарної якості.