15 січня 2020 р. м. Енергодар перетворився на центр виноградного бізнесу, майданчик, де під час Конференції “Прибуткове виноградарство - 2020” зібрались вітчизняні виноградарі, щоб обговорити найактуальніші питання галузі та визначити пріоритети на новий сезон.

Та особливу увагу привернув експромтний гість конференції, що приїхав з Дніпра. На АГРО конференцію завітав … ФІЗИК, що є дійсним членом академії “Євромех”, Віктор Георгійович Хейфец.

Вчений представив виробникам власну розробку, унікальні суперсучасні препарати, що значно збільшують врожайність та підвищують якість сільськогосподарських культур.

Незвичний гість відразу ж захопив увагу зали:

– Вся наша команда – не агроми, а технарі, аж до ракетників. Ми майже випадково увійшли в агросферу (посміхається). Отримали багато регалій в науці, але саме цією технологію та цими досягненнями пишаємося найбільше. Це наші українські препарати, що не мають аналогів у світі.

Українські фізики створили унікальну технологію, що представляє собою ланцюжок з гідроударів та подальшого ультразвукового резонансного поля, за допомогою якого вони переробляють водну емульсію з леонардіту (а з початку переробляли з торфу) в регулятор росту вищої категорії для рослин. Цей інноваційний регулятор росту ефективно діє на рослини, підвищує імунітет та збільшує врожайність. Більше того, залишки, що стікають з рослин при обробці обприскувачем по листу, збільшують гумусну складову ґрунту. Цей препарат представляє собою комплекс гумінових та фульвових кислот, які в дивний спосіб отримані з леонардіту, а також глікопротеїну, хоча про його присутність в леонардіті взагалі ніхто не знав до того, як наші фізики зайнялися переробкою водної емульсії.

– Цей регулятор росту вже перевірений в різних умовах від рільництва до вирощування фруктів і ягід. – Все це є в протоколах і випробуваннях, з ними може ознайомитися кожен бажаючий, – зауважує винахідник. – Була також спроба на виноградниках в Татарбунарах. Під час страшної посухи препарат показав гарний результат, кращий за дорожчий французький аналог.

Українські винахідники на цьому не зупинились. Взявши за основу ту ж технологію – гідроудар і ультразвук – минулого літа вони переробили курячий послід та створили ще один препарат – абсолютно екологічно чисте, високоякісне прикореневе рідке біоактивне добриво.

Обидва препарати біорегулятор росту рослин “Агрогум” та біоактивне добриво “Геофіт”, орієнтовані на абсолютно екологічне виробництво і мають європейський сертифікат “Органік Стандарт”, вже не кажучи про повну легалізацію на теренах України. Більше того, винахідники отримали об'єднаний сертифікат, що дозволяє агрономам, за власним розсудом, змішувати ці препарати в різних співвідношеннях, щоб досягти найкращих результатів.

– “Ми з агрономами встигли зробити багато дослідів та протестувати регулятор росту, отримали чудові результати, але саме суміш регулятору росту з біоактивним добривом – це бомба, просто вибух! – Ефективність препарату перевірена на ягодах. Більш того, на фруктах ми отримали збільшення врожайності не за рахунок кількості фруктів, а за рахунок підвищення сортності продукції. За словами агронома, слива стала більшою, темного густого кольору. Навіть листя дерев змінилися і стали більш насиченого зеленого кольору, – розповідає науковець. – Коли використали цю суміш на ягодах, ми побачили супер-результат. Після обробки нашим змішаним препаратом ми отримали малину найвищої якості, і вже багато фур з цією ягодою вирушили до Голландії, оскільки продукт не тільки дуже якісний, а ще й екологічно чистий”.

За словами спікера, рекомендована доза змішаного препарату на гектар – 5-6 літрів. Цього достатньо, щоб отримати хороший ефект. Також можна окремо вносити прикореневе рідке добриво або обприскувати рослини тільки регулятором росту.

– Ціна – 85 грн. за літр. Ми не даємо безкоштовно препарати на випробування, адже вони вже себе добре зарекомендували. Але готові піти назустріч аграріям, зокрема, виноградарям, та надати препарати з відстрочкою платежу до збору врожаю, – зазначив фізик.

Віктор Георгійович Хейфец, +38 067 631 23 44, kheyfets.v@gmail.com

Науково-виробнича компанія ТОВ “Агробіон” – носій know how. Базується на території Академії наук України, м. Дніпро.

Організатор Конференції “Прибуткове виноградарство - 2020” – Інформаційно-консультаційний центр “Агро-Таврія” за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).