Фермери в основних регіонах вирощування винограду отримують регулярні збитки через непередбачуваність погодних умов та зменшення кількості опадів. Інноваційні продукти, такі як біостимулятори на основі морських водоростей, можуть відігравати ключову роль у розробці програм підживлення, спрямованих на підвищення врожайності, стійкості до біотичних та абіотичних стресів та покращення якості отриманої продукції. Сьогодні, дані продукти вже складають близько 40% ринку біостимуляторів. Щорічно, в якості біодобавок до кормів та біостимуляторів, використовуються понад 15 млн тон продуктів на основі морських водоростей. Про це - в матеріалі Ольги Капітанської, наукового консультанта «Квадрат».

Присутність ос на винограднику є небажаною, але як від них позбутися? Обробки дозрілого винограду інсектицидами - неможливі. Ос можна заманити в пастки, спокусити отруєними принадами. Можливо, якщо пощастить, знищити їх разом з гніздами. Або, якщо «репресії» проти ос не забезпечують очікуваного ефекту, захистити ягоди від пошкоджень. Деталі - в рубриці «Агролікар».

У цьому номері дивовижна історія розвитку секаторів, переваги та недоліки різних типів інструменту, що особливо актуально для виноградарів.

Також пропонуємо ексклюзивне інтерв'ю з народним селекціонером Андрієм Карпушевим, який назвав перспективні форми винограду.

Історія минулого і сьогодення свідчить, що тільки на основі нових сортів можливий прогрес галузі рослинництва. Низкою науковців доведено, що оптимум продуктивності сорту перебуває в межах 60-70% його потенційної урожайності, а 30-40% залишається в резер¬ві, якого достатньо для нарощування про¬дуктивності при настанні сприятливих умов. Про це - у статті аналітика ринку насіння ІА «Інфоіндустрія» Галини Каражбей.

Промислові технології виробництва садивного матеріалу із закритою кореневою системою (СМ ЗКС) започатковані близько 50 років тому. До цього вирощування сіянців і саджанців проводили в простих горщиках, просочених дьогтем. Спочатку контейнери розташовували прямо на поверхні землі, а для вирощування садивного матеріалу переважно використовували відносно бідний субстрат, приготовлений з верхнього шару лісового ґрунту, або суміш садової, лугової землі та інших компонентів з дуже низьким ступенем шпаруватості. Це призводило до багатьох проблем, наслідком яких ставало погіршення якості садивного матеріалу, яка була основною причиною поганої приживлюваності сіянців і саджанців. А що зараз? Відповіді - у матеріалі дослідників Інституту виноградарства і виноробства ім. Таїрова.

Серед овочевих рослин цибуля-ріпка займає одне із провідних місць. Майже щодня кожна українська родина не обходиться без цього цінного овоча. Проте, мрія кожного господаря, котрий займається вирощуванням овочевих рослин – отримати якісну товарну продукцію та реалізувати її за вигідною ціною.

Необхідно врахувати також те, що товарна цибуля-ріпка, вирощена за весняного строку сівби з дотриманням відповідної технології має властивість добре зберігатися в зимово-весняний період в овочесховищах з регульованим середовищем. Така продукція поступає в торгову мережу ранньою весною впродовж березня-травня місяця, коли триває процес закладання майбутнього свіжого урожаю цибулі озимої, продукція якого буде надходити з кінця травня-початку червня. Відкриваємо секрети технології.

Зміст випуску