[widgetkit id=564]

15 різних видів салатів виростили виробники під чуйним керівництвом лідера групи Євгена Попцова і невпинним контролем представника компанії «Енза Заден Україна» по південному регіону Олександра Коцура. Частина теплиць групи виробників виступила в ролі випробувального полігону для апробації абсолютно нових сортів, виведених компанією «Енза Заден Україна» спеціально для умов вирощування Півдня України.

Споживачі з Одеси та Києва вже високо оцінили смакові якості та презентабельний вигляд тепличних салатів із с. Калаглія – оптові покупці замовляють продукцію на кілька днів вперед. Салати з берегів Дністровського лиману користуються попитом, як ринках, так і у шеф-кухарів закладів HoReCa цих міст.

Крім оптових відвантажень трейдерам, група виробників із с. Калаглія продає свою продукцію кінцевому споживачеві через онлайн майданчик – групу у Фейсбуці “Ізумрудна Ферма”. А для комунікації з постійними клієнтами створена група в Viber.

Замовлення, оформлені онлайн, покупцям з Одеси доставляють до дверей кур'єрами, а замовлення з інших регіонів виробники відправляють «Новою Поштою». Як зазначає Наталія Чернієнко, членкиня групи виробників «Калаглія», яка відповідає за онлайн збут продукції, свіжі салати без проблем доїжджають до споживача в спеціальній упаковці, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду і смакових якостей.

Відступати від прийнятого на рік плану роботи члени групи «Калаглія» не збираються: ще два тижні активного збору врожаю салатів, а потім – підготовка теплиць до нового обороту. Наступною на черзі культурою буде ранній редис.