До Дня сільських жінок сьогодні, 15 жовтня 2020 року, Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP відкриває прийом заявок на участь у конкурсі  «Сільські жінки та погляд у майбутнє» (Rural Women Looking Ahead) для представниць агробізнесу півдня України на отримання професійної консультації вартістю до 20 000 грн. для розвитку бізнесу.

Прийом заявок триватиме з 15 по 25 жовтня 2020 року. Щоб взяти участь у конкурсі треба заповнити анкету:

Умови участі

Переможниці будуть оголошені до 10 листопаду 2020 року, про що отримають повідомлення.

В Україні проживає 22,8 млн. жінок, 7 млн. (30,5%) з них – у сільській місцевості. У сучасному бізнес-просторі жінки, які мають офіційно зареєстрований бізнес, складають значну меншість. Сільські ж жінки у порівнянні з міськими жінками та чоловіками загалом мають обмеженіший доступ до ресурсів як інформаційних, так і матеріальних. Неякісний Інтернет або його відсутність, погані сільські дороги, неякісна інфраструктура, додаткове навантаження через домашнє господарство – це ще не всі чинники, що заважають розвитку.

Дорогі жінки, ми сподіваємося, що цей грантовий конкурс допоможе вам позначити головні проблеми вашого бізнесу та отримати професійну допомогу. Кожній з вас ми бажаємо успіхів у конкурсі, а головне – міцного здоров'я, життєвої наснаги, добробуту та злагоди у вашій оселі!