22 квітня світ відзначає Всесвітній День Землі. Це привід ще раз задуматись над найважливішим завданням людства – ліквідацією глобальної екологічної кризи.

В цей день ми всі питаємо себе “А що можу я зробити, щоб зберегти нашу планету?”. Доки ви замислюємося над цим болючим питанням, ділимося результатами еко-марафону, який UHBDP запустив на своїй сторінці в Facebook, щоб наштовхнути наших аграріїв на нові ідеї про те, як зекономити ресурси планети та свого власного бізнесу.

Протягом 19-ти днів більше тисячі людей із захопленням спостерігали та активно приймали участь в еко-марафоні, тому спеціально для вас сьогодні ми зібрали короткий опис агротехнологій, дружніх до навколишнього середовища. Здорових вам врожаїв!

1. Верміаерація – підтримання родючості ґрунту за допомогою простих та доступних технологій.
2. Сидерати – це зелені добрива, які висіваються перед або після посадки основної культури, а їх зелена маса заорюється в ґрунт.
3. Ворошитель компосту – швидка ферментація відходів за допомогою ефективних мікроорганізмів та техніки допоможуть вам зекономити час на компостуванні.
4. Біоферментатор допоможе ефективно внести мікоризу, симбіотні гриби, у прикореневу зону ваших рослин.
5. Гуміреактор – технологія, винайдена українським агрономом, вже отримала своїх прихильників у виноградарстві та плодоовочівництві.
6. Твердопаливні котли – як зекономити на опаленні.
7. Тензіометри – контролюйте полив завдяки сучасним пристроям – електронним та аналоговим тензіометрам.
8. Біорозкладна плівка – уявіть собі плівку для мульчування, яку не треба забирати з поля після збору врожаю.
9. Клейові феромонні пастки допомагають контролювати чисельність шкідливих комах у теплиці або в саду та відмовитись від протруювання агрохімікатами.
10. Тепловентилятори для теплиць – обігрів та провітрювання теплиць стає простішим завдяки системам електричної циркуляції повітря.
11. Біогазова установка – як переробити органічні відходи тваринництва на високоякісні органічні добрива та ще й отримати джерело біогазу
12. Туманізатори – вологе повітря у спеку є необхідним для рослин у теплиці.
13. Вітрогенератори – вирішення проблеми надмірного енергоспоживання.
14. Біогумус – органічне добриво, що створюється дощовими хробаками – просте та доступне рішення для невеликих господарств, які потребують підживлення та регенерації ґрунту.
15. Система нульового рихлення ґрунту – економія на паливномастильних матеріалах та відновлення ґрунтів.
16. Ентомофаги – помічники у вашому господарстві. Хижаки, що полюють на шкідливих комах.
17. Суспензія хлорели – зелена водорость вноситься у ґрунт у вигляді добрива та є відмінним органічним стимулятором росту для насіння.
18. No-Till: зберігається корисна ґрунтова фауна за відсутності механічного обробітку ґрунту.
19. Агрометеостанція – розрахунок потреби зрошення, контроль вологістю ґрунту, напрям вітру, температура навколишнього середовища – все, що потрібно знати кожному аграрію.

Докладніше про всі технології читайте в інтерактивному каталозі