[widgetkit id=513]

Агрофірма радгосп «Білозерський» - це одне з кращих господарств Херсонської області, яке розвивається за напрямами: розсадництво, виноградарство, садівництво.

- Завдяки співпраці з провідними фірмами Німеччини, Ізраїлю, Норвегії та інших країн, агрофірма отримує необхідні матеріали й обладнання, впроваджує нові технології та сорти на рівні кращих світових зразків, - розповів Сергій Сорочан, головний технолог підприємства.

Агрофірма «Білозерських» є флагманом виноградних розсадницьких підприємств України. Вона забезпечує потреби господарств в перспективних сортах винограду не тільки півдня України (Херсонської, Одеської та Миколаївської областей), а й інших регіонів країни. А джерело успіху в виноградарстві це, перш за все, якісний посадковий матеріал, саджанці, вирощені за сучасними технологіями. Фахівці господарства працюють над сортовим складом майбутніх садів та виноградників, якістю саджанців, проводять роботу із захисту насаджень.

День практичної підготовки «Технологія виробництва, переробки та зберігання продукції виноградарства» відбувся в межах реалізації спільних заходів Миколаївського національного аграрного університету із Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Побачене залишило приємні та корисні враження як у здобувачів вищої освіти, так і у науково-педагогічних працівників.