ДСТУ або ТУУ – навіщо потрібні та в чому їх відмінність? З цього питання стартувала конференція “Сертифікація в галузях: рослинництво, бджільництво, переробка”, що відбулася 24 січня 2020 р. в м. Миколаїв.

Чи обов’язково, продукція, виготовлена за технічними умовами України (ТУУ), поступається тій, що відповідає національним (ДСТУ) та міждержавним (ГОСТ) стандартам

- Вимоги до продукції, що зазначені в національних та міждержавних стандартах науково-обґрунтовані та напрацьовані роками, і продукція згідно ДСТУ виготовляється, як правило, за класичними рецептурами з відповідними усталеними технологіями, – розповідає Тетяна Сергєєва, провідний інженер ДП «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». – Але сперечатися про те, яка продукція краща: виготовлена за ТУУ чи ДСТУ – не зовсім доречно, адже часто нові технології розвиваються швидше ніж розроблюються та приймаються національні нормативні акти головне, щоб виробник, що є власником ТУУ чітко дотримувався вимог, зазначених у національному, міждержавному, міжнародному нормативному документі і вказував достовірну інформацію на маркуванні. Нормативні документи стандартів мають приватні показники до якості або до безпеки продукції. Основні показники безпеки продукції описані в законі України, це законодавчі вимоги щодо безпеки харчової продукції, яких зобов'язані дотримуватися всі виробники харчової продукції.

На відміну від державних стандартів (ДСТУ), технічні умови (ТУ) розробляє сам виробник, у випадку якщо на певний новий вид продукції взагалі не існує державних стандартів, або ж якщо йому потрібно розширити асортимент продукції, запровадити новітні розробки, вдосконалити технологічний процес, упаковку, приймати участь у тендерах тощо. ТУ є майновою власністю виробника, тож ознайомитися з ними можна лише з дозволу власника.

Незважаючи на те, що сертифікація в нашій країні необов'язкова, виробник все ж таки повинен визначити для себе один документ, відповідно до якого він буде випускати свою продукцію. Це може бути ДСТУ (Державний стандарт України). Наприклад, якщо фермер перероблює білокачанну капусту, він повинен визначитися, що буде випускати її відповідно ДСТУ, (національному документу) або ж відповідно ТУУ (технічним умовам), які він може розробити самостійно, якщо ж його не влаштовує дане ДСТУ, як занадто низьке за своїми характеристиками та вимогами до продукції.

- Вимоги, заявлені в ТУУ, не повинні суперечити вимогам ДСТУ, – наголошує експертка та підкреслює, що національні та міждержавні стандарти встановлюють тільки мінімальні значення. Гірше не можна, тільки кращє. Вимоги ТУ покращують вимоги державних стандартів. На ТУУ (як і на продукцію, виготовлену за його вимогами) попередньо отримують висновок санітарно-епідеміологічної експертизи, ТУУ проходять перевірку на відповідність чинному законодавству.

Що ж отримує замовник після проведення робіт із сертифікації та навіщо це потрібно? Про це розповіла Тетяна Захлюпенко, провідний інженер Органу з оцінки відповідності ДП "Миколаївстандарт метрологія".

А переваги для бізнесу очевидні:

Сертифікуйте свою продукцію, адже це чи не найкращій шлях та можливість вивести вашу продукцію на нові дохідні ринки збуту!

Організатор конференції “Сертифікація в галузях: рослинництво, бджільництво, переробка” - Благодійний Фонд “ЛАСКА” за фінансової підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).