Та для того, щоб зробити це якісно, потрібно бути впевненим, що добрива органічного походження не принесуть шкоди вашій землі. Виділяють три основні типи органічних добрив:

  1. Свіжий гній від худоби. Цей тип добрив містить багато патогенів: хвороби, віруси, грибки, яйця гельмінтів та насіння бур’янів. Крім очевидних небезпек свіжий гній може мати високі концентрації макроелементів, які також можуть призвести до утворення нітратів у продукції чи завдати хімічних опіків корінню рослин. Вносити його в ґрунт у чистому вигляді небезпечно.
  2. Перепрілий компост з гною чи рослинної маси. Ці добрива вважаються більш якісними, але все ж не гарантують безпеки. Ключова проблема з компостом полягає в тому, що його потрібно вносити у значних об’ємах: 20-50 т/га в залежності від ступеня деградованості ґрунтів. В сучасних аграрних умовах вартість перевезення та внесення значно перевищує економічний поріг ефективності від застосування цього типу добрив разом з мінеральними.
  3. Сублімовані та концентровані сполуки. Ці добрива також складаються з речовини, отриманої органічним шляхом, та бувають у вигляді гранул, пелетів, порошків та різних розчинів. Проте отримують їх за допомогою ефективних технологічних процесів, наприклад, ферментації у анаеробному (безкисневому) середовищі. Головна перевага цих добрив полягає у високій концентрації поживних речовин та фактичній відсутності патогенів, що дозволяє легше їх доставляти та вносити на відповідну ділянку. Одне з таких добрив ми розглянемо у цій статті.

Добриво «Гуміно де галліна» виробляють на біогазовій установці, яка була спроектована та виготовлена компанією «Інтегро-СД». Основу добрива складають органічні та мінеральні компоненти курячого посліду, що ферментуються за допомогою ґрунтоутворюючих бактерій. Завдяки зменшеному виділенню біогазу, добрива практично не втрачають органічну речовину, а зберігають її разом з мікроелементами, що є необхідними для здорового розвитку рослин.

В процесі виробництва добриво проходить термічну обробку без доступу повітря (анаеробний термофільний режим), що виключає збереження в ньому шкідливих бактерій (Salmonella, E-coli), яєць гельмінтів та пророслого насіння рослин.

Антон Булигін - виробник добрива “Гуміно де галліна”

Основні показники добрива “Гуміно де галліна” 

Фракції Показники
нітратний азот (NO3) амонійний азот (NH4) фосфор (PO4) калій (K) вологість, % рН
рідка, г/л 0,83 ± 0,10 1,44 ± 0,30 1,28 ± 0,30 4 ± 0,30 97,26 ± 0,90 8 ± 0,30

Мікроорганізми в добриві, що є типовими представниками посліду тварин та гумусових ґрунтів, сприяють засвоєнню поживних речовин сільськогосподарськими рослинами.

Добриво «Гуміно де галліна» має широку сферу використання; воно може застосовуватися як для підживлення рослин, так і в якості основного добрива, або для відновлення / створення родючого шару ґрунту (у тому числі у теплицях), зокрема для вирощування зернових і овочевих культур, підживлення ягідних культур та плодових дерев, а також у ландшафтному дизайні.

Легкість застосування притаманна рідкій фракції: збовтати, розвести водою у співвідношенні 1:100; вносити в прикореневу зону рослин з інтервалом 10-12 днів. Орієнтовне дозування добрива для сільськогосподарських культур — 20-40 л/га.

Результатами від застосування добрив діляться фермери з різних куточків України. Ось деякі з них:

1. Суниця (2017), ТОВ “Аграна Фрут Лука”, Вінницька обл.

На дослідній ділянці було проведене додаткове підживлення суниці сортів Хоней і Ельсанта рідкими органічними добривами через крапельний полив.

Внесення проводилось у фази цвітіння та на початку наливу плодів (2 підживлення).

Дозування – 20л/га на кожне підживлення. Приріст врожайності становить 14 %.

2. Малина (2017), ТОВ «Еко Ніка», Вінницька обл.

На дослідній ділянці було проведене кореневе підживлення малини сортів «Глен Емпл», «Глен Файн» рідкими органічними добривами «Гуміно де галліна». Підживлення проводилось 2 рази, у фазі цвітіння та початку наливання плодів, по 20 л/га кожного разу. Приріст врожайності – 20 %.

3. Томати (2017), ТОВ «Агротрейд», Київська обл.

Підживлення томатів сортів «Солероссо», «Перфект» (Нідерланди) рідкими органічними добривами «Гуміно де галліна» методом крапельного зрошення. Підживлення проводилось 8 разів у дозуванні 6-8 л/га з періодичністю 14 днів.

Врожайність – 500 ц/га, не дивлячись на несприятливі погодні умови.

4. Огірки (2017), ТОВ «Агротрейд», Київська обл.

Підживлення огірків сорту «Шакті» рідкими органічними добривами «Гуміно де галліна» фертигаційно за допомогою крапельного зрошення. Підживлення проводилось 6 разів у дозуванні 6-8 л/га з періодичністю 14 днів.

Врожайність – 400 ц/га, не дивлячись на несприятливі погодні умови.

5. Яблуня (2017), ТОВ «Еко Ніка», Вінницька обл.

На дослідній ділянці було проведене обприскування (листове підживлення) яблунь сортів «Еліза», «Семиренко», «Айдаред» і «Голден» (всього 3 підживлення). Дозування – 7л/га кожне підживлення. Приріст врожайності становить 17 %.