Дана підтримка націлена на те, щоб у 2021 році щонайменше 10 жіночих бізнесів змогли перейти на нову сходинку свого розвитку. Переможниці можуть розраховувати на консультації з бухгалтерських, юридичних, маркетингових, агрономічних, вузькоспеціалізованих питань. Заявки приймаються з 15 по 25 жовтня 2020 року (включно). Переможниці будуть оголошені в перший тиждень листопада 2020 року.

Чому UHBDP надає підтримку саме жінкам? Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва виходить на фінішну пряму. Протягом шести років проект та партнерські організації провели більше 3000 заходів. Клієнтами та клієнтками стали більше 47 000 осіб зі всієї України. UHBDP допомагав у різний спосіб малим та середнім виробникам плодоовочевої продукції, а також іншим учасникам плодоовочевого та медового ринку. Проект сприяв підвищенню прибутків через впровадження інноваційних технологій та бізнес-підходів. Клієнти та клієнтки UHBDP навчалися раціонально використовувати час та зменшувати фізичні зусилля на виробництві, а також впроваджували дружні до навколишнього середовища підходи.

Не зважаючи на всі перепони, які постають перед аграріями, більше можливостей знаходиться саме в середовищі офіційного бізнесу. Бізнесу, який має бачення та стратегію. Бізнесу, який є більш помітним для трейдерів, сервіс-фірм та держави. Хто частіше користується програмами державної підтримки фермерів? Офіційної статистики нема, але за нашими спостереженнями – чоловіки. Хто більше представлений у збуті за контрактом? Знову ж, нема офіційної статистики, але за нашими даними – чоловіки. Такі приклади можна наводити довго.

У сучасному бізнес-просторі жінки, які мають офіційно зареєстрований бізнес, складають значну меншість. Сільські ж жінки у порівнянні з міськими жінками та чоловіками загалом мають обмеженіший доступ до ресурсів як інформаційних, так і матеріальних. Неякісний Інтернет або його відсутність, погані сільські дороги, неякісна інфраструктура, додаткове навантаження через домашнє господарство – і це ще не всі чинники, що заважають розвитку.

Отже, напередодні Міжнародного дня сільських жінок UHBDP розробив програму підтримки для жінок, зайнятих в плодоовочевому та медовому секторах. Беріть участь, отримуйте нові можливості для розвитку свого бізнесу та впевненості у завтрашньому дні.

Умови участі