Володимир Леонідович після 25-річної роботи в школі шукав справу до душі, його дружина Наталія Михайлівна ще працювала в радгоспі «Авангард», діяльність якого поступово згасала. Радгосп спеціалізувався на вирощуванні картоплі за унікальним методом двоврожайної культури. Цей метод демонстрував високу рентабельність, тому що дозволяв отримувати здоровий насіннєвий матеріал та два врожаї картоплі в сезон! Так Чернохатови вирішили продовжити справу «Авангарду», вирощувати картоплю, озброївшись методом двоврожайної культури. Майже за 20 років вони виростили понад 10 тисяч тонн насіннєвої та продовольчої картоплі близько 90 сортів, в основному української селекції: Київський світанок, Водограй, Незабудка, Загадка, Слов'янка.

Привабливість методу в тому, що з 1 одиниці вихідного матеріалу можна отримати максимальну кількість здорового картоплі. А метод двоврожайної культури дозволяє багаторазово розмножити матеріал. Якщо в Чернігівській області можна виростити один врожай на рік, то в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях завдяки кліматичним умовам реально отримати два. Цьому сприяє рання весна та пізня осінь, близько 170 днів в році стовпчик термометра тримається на рівні вище 0. З тонни бульб за два періоди вегетації протягом року Чернохатови отримують 20 тонн відмінної картоплі. Отримані бульби здорові і без проблем зберігаються взимку, а крім того відрізняються гарними насінневими властивостями, тому використовуються для посадки в наступному році.

«Ми не робимо секретів, цей метод з успіхом використовують завзяті картопляри-дачники. Вони беруть у нас оброблені бульби та примудряються виростити навіть три врожаї за рік!»- розповідає Наталія Михайлівна Чернохатова.

Історія з кольоровою картоплею почалася зовсім випадково. Син Чернохатових, Леонід, будучи студентом аграрного "вишу", побачив в Інституті картоплярства НААН України дику картоплю південноамериканських сортів з м'якоттю різних кольорів: рожевого, фіолетового, бузкового. Звичайно, молодий чоловік не встояв і привіз своїм батькам, завзятим аграріям, такі екзотичні зразки. Кожного сорту - по сітці. Це було 2014 року. За 4 сезони з 3 сіток Чернохатови виростили кілька десятків тонн картоплі з кольоровою м'якоттю. Підкорені корисними властивостями південноамериканських бульб, вони прагнуть надати українцям альтернативу традиційному «другому хлібу». Щоб просувати екзотичні сорти картоплі, Чернохатови придбали пакувальну лінію. Кольорова картопля обов'язково сортується та пакується, на етикетці вказані не тільки виробник і назва продукту, але і його переваги.

Картопля з кольоровою м'якоттю, як і чорниця, є потужним антиоксидантом, підвищує імунний статус організму людини. І ще дуже важливий момент: така картопля відрізняється низьким вмістом крохмалю. Кольорова картопля - незамінний продукт в дієтичному меню, його можна і потрібно вживати діабетикам, його із задоволенням їдять діти. Різнокольорові чіпси, приготовані з неї в мікрохвильовці, або бузкове пюре викликають фурор в дитячих компаніях. Мало того, що бульби такої картоплі некрохмалисті, так ще й містять клітковину і пектинові речовини! Чернохатови постійно шукають сорти з високою рентабельністю і кожні 2-3 роки змінюють їх, тому що культивовані бульби вироджуються. Фермерське господарство працює з виробниками насіннєвої картоплі з Голландії.

«Ми обов'язково тестуємо насіння, яке здобуваємо, і бачимо якість посадкового матеріалу, - підкреслює Володимир Чернохатов. - Ми шукаємо картоплю з високою репродуктивною здатністю, щоб отримувати 40-50 тонн з гектара. Наші картопляні поля видно здалеку, як молоду жінку».

Основна проблема, з чим зіткнулося господарство на етапі реалізації кольорової картоплі - низька культура споживання саме такого високоякісного продукту. Замовлення на кольорову картоплю в Миколаївській області майже не надходять. Тільки 5 відсотків від обсягу виробництва господарства займає картопля з кольоровою м'якоттю. Основний ринок збуту - Західна Україна, жителі якої частіше бувають в Європі і вже розсмакували кольорову картоплю за кордоном. В європейських країнах придбати похідні від диких перуанських сортів можна за ціною 4-6 євро, у фермерському господарстві «Чернохатови» - всього по 10 грн.

«Люди не звикли ще, не розуміють що це за продукт. Першим ділом запитують - смачно? А для мене цей смак кольорової картоплї і є найсмачніший. Я б тільки його і вирощувала».

Наталія Михайлівна Чернохатова є учасником Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, бере активну участь в заходах Проекту, ділиться своїм досвідом з клієнтами UHBDP. Саме через Проект про відмінний посадковий матеріал стали дізнаватися все більше і більше людей. Після опублікування ряду статей в журналах та на сторінках місцевих газет, у Чернохатових з'явилася значна кількість замовлень на якісну картоплю. Продаж на даний момент ведеться через транспортну компанію, але також покупці стали частіше приїжджати і самостійно на склади підприємства.

«Про нас написали в газетах та в журналі Агроіндустрія - і почали дзвонити активно, дізналися про нашу двоврожайну систему посадки картоплі. Нам тут на складі зручно продавати - ми на ринок не вивозимо. Тут певний температурний режим зберігається, покупець може залишити у нас свою картоплю до весни, а потім забрати».

Чернохатови планують створити свою селекційну лабораторію, в якій могли б оздоровлювати насіннєвий матеріал і виводити нові сорти якісної картоплі з високою врожайністю. Приміщення для лабораторії вже є. Можна сказати, що підготовлено і наукове, і техніко-економічне обгрунтування для цього об'єкту - старший син Чернохатових на цю тему підготував дисертацію! До реалізації мрії залишилося зробити декілька важливих кроків - залучити інвестиції та знайти професійних працівників.

У тому, що така лабораторія потрібна, сумнівів немає. Український насіннєвий ринок картоплі, та й інших культур, насичений нечистосортною продукцією сумнівної врожайності. Наявність сертифікатів якості зовсім не гарантує його. Наталія Михайлівна скаржиться, що придбана на пробу в Україні насіннєва картопля виробництва Німеччини при тестуванні не відповідала заявленому сорту. Відсутність елементарної порядності з боку гравців насіннєвого ринку і контролю з боку держави за якістю посадкового матеріалу подовжують шлях вітчизняних виробників картоплі до нових, більш прибуткових зовнішніх ринків.

Високопродуктивний насіннєвий матеріал, різноманітність сортів, вирощування нішевих продуктів, бажання вчитися чомусь новому і не опускати руки - все це складові успіху фермерського господарства «Чернохатови».

«Часто збираємося на семінарах від Проекту та дізнаємося багато нового і корисного. Ось я подумати не могла, що шафран наприклад можна вирощувати в Миколаївській області. Ми тепер і про себе почали багато розповідати, про свою картоплю. А якщо з екскурсіями до нас приїжджають - ми обов'язково сіточку кольорового картоплі з собою даємо - нехай люди пробують, сподобається - ще до нас приїдуть.»

Зараз ФГ виробляє близько 400-500 тонн картоплі з м'якоттю білого, жовтого, рожевого та фіолетового кольору, з них 200-250 тонн - елітна насіннєва картопля і сертифікований насіннєвий матеріал першого та другого покоління еліти.