Фермери – фермерам!

Народний проект «Мій борщ»  - це навчальний проект для тих, хто вирощує чи планує вирощувати овочі борщового набору та прагне досягти гарної врожайності та, звичайно, прибутків. Спікери курсу не агрономи і не викладачі вишів, а фермери півдня України. 50 виробників овочів борщового набору, учасників UHBDP, поділяться агрономічними секретами щодо вирощування 5 основних культур: буряк, картопля, цибуля, морква, капуста. П'ять серій плюс відеорецепт ідеального борщу від шеф-кухара.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва хоче популяризувати нашу національну страву, допомогти виробникам отримувати овочі гарної якості та з великою врожайністю.

Буряк столовий буває вінегретний і борщовий

Вінегретний без малюнка на зрізі, яскраво насиченого червоного кольору і всередині, і зовні. Борщовий - зі світлими смужками всередині. 

В Україні вирощують 90% вінегретного і 10% борщового. 

Сьогодні господині при приготуванні борщу в основному використовують вінегретний буряк. Про нього ми і поговоримо за декілька секунд. 

Який він, якісний буряк? Коренеплоди свіжі, цілі, здорові, чисті, незів'ялі, не тріснуті, без ознак проростання, без пошкоджень сільськогосподарськими шкідниками. Має невелику точку кріплення гички, маленький п'ятак, а не великий на весь буряк, тонкий корінець. 

Оптимальний розмір буряка -  6-9 см.  
Гарна врожайність - близько 60 т з гектару.

Яке насіння, такий і буряк

Якщо у вас є зрошення, то ви можете вирощувати і гібриди буряку,  і буряк будь-якого сорту. Без зрошення – тільки сортовий буряк. 

Сорти і гібриди. Різниця в ціні посівного матеріалу суттєва. Якщо вартість насіння сортового буряка від 3 000 гривень на гектар, то гібридів - від 15 000 гривень на гектар і вище.

Якщо ви саджаєте гібриди, можете розраховувати на отримання однорідної продукції за умови виконання правил посадки. Плануєте культивувати сортовий буряк – будьте готові отримати коренеплоди різних розмірів. Не треба забувати, що буряк від 12 см в діаметрі продати на ринку нереально. Є один секрет, як регулювати діаметр буряка, про це скажемо пізніше.

Буряк - дворічна рослина. У перший рік життя утворює коренеплід, в другій - насіння (супліддя). 

Не важливо, який тип грунту. Головне, щоб розпушений.
Буряк не вимогливий до типу грунту, добре росте на різних. Головне, щоб грунт мав хорошу аерацію. Грунт, збагачений киснем, здоровіше, має поліпшену структуру, яка сприяє гарному росту буряка. Тому перед посадкою проводимо глибоке розпушування і оранку.

Найкращі попередники для буряка: зернові, капуста, томати.

Що вирощуємо: вершки, корінці чи навіть буряк-гігант?

Ваш буряк виріс до розмірів футбольного м'яча? А таке можливо! Значить, ви не дотримувались необхідної відстані між насінням при посадці. 

Густота посіву, як і для моркви: 500 000 насіння на гектар. Відстань між насінням в рядку в середньому повинна бути 10 см. У буряка насіння багаторосткові,  з кожного насіння ми отримуємо від двох до трьох рослин. 
Буряк – це овоч, який може рости, розсуватися нескінченно. Така біологічна особливість, чому і треба сіяти на певній відстані. Буде більше відстань – буряк виросте більше, буде менше – виросте менше. При чому сортові буряки не мають такої властивості,  як розсування. Що це значить? Якщо коренеплід сортового буряка упреться в сусіда, то далі розширюватися не зможе. У такому випадку в ріст піде бадилля, і ви отримаєте гарний врожай не корінців, а вершків. 

Буряк - холодостійка культура і може проростати вже при температурі грунту +4 -5 ° С. Тому ранні гібриди висіваються в середині березня, збір врожаю вже в червні. А пізні гібриди, які йдуть на зберігання, висіваються з 10 по 15 липня. 

Буряк - рослина довгого дня. Довгий день прискорює цвітіння і плодоношення.

Механізований догляд

Тримаємо культиватор напоготові.
Догляд за посівами буряка такий же, як і за посівами моркви. Потрібно проріджувати сходи боронуванням у фазі двох справжніх листків.

Міжрядне розпушування проводиться після кожного дощу або раз в 10-12 днів. Ця процедура забезпечує доступ повітря в грунт, тому краще розвивається корінь і все інше. Рихлять культиватором за допомогою трактора.

Не фіолетове і не червоне, а зелене. Живимо рослини за симптомами
Бадилля буряка не зелене, а з фіолетовим, темним синім відтінком? Таку картину сільгоспвиробники часто бачать. Це ознака нестачі фосфору.

Фосфор необхідний в початковий період. Але якщо моркві досить одного внесення до 30 кг на гектар, то буряку необхідно мінімум 3 внесення. Перше внесення ми робимо по сходах, коли з'явилися сім'ядолі, друге внесення - при появі повного справжнього листочка і третє, коли з’являються  три-чотири листи.

Азот вносимо з першого справжнього листочка до початку формування нашого коренеплоду. Трьох раз по 20 кг азоту в діючої речовині на гектар буде досить. А в період з першого справжнього листка насичуємо грунт азотом з інтервалом 10-12 днів. Без азоту буряк виростить дуже дрібним. Якщо ґрунт багатий на азот, а для цього потрібно знати історію нашого поля, то можна обійтися без азоту

Якщо ваш буряк має бліде забарвлення, то він і не солодкий. Обидві ці проблеми (колір і смак) можна вирішити за допомогою калію. 
Калій вносимо, коли бурячок починає формуватися. Один раз в сім днів по 10 кг в діючій речовині 5-6 разів, починаючи з 30 дня вегетації.

До речі, нестача калію може негативно позначитися на зберіганні буряка. Калійні добрива сприяють утворенню вуглеводів і їх відтоку в коренеплоди, що покращує їх лежкість під час зберігання.

Буряк солодкий і його люблять шкідники. Як з ними боремося?

Перші сходи тільки з'явилися, а на сім'ядолі вже помітні маленькі виразки, укуси? Це витівки блішки хрестоцвітної. Верхівки буряка на відміну від верхівок моркви соковиті та солодкі, шкідники їх дуже люблять. Блішку видно неозброєним оком, вона стрибає. Їсть вона дуже швидко, і якщо з нею не боротися, то можна втратити 60-70% рослин. 
Ще одного шкідника можна зустріти на буряковому полі. Якщо сходи лежать на поверхні землі - значить, в землі знайдете довгоносиків. У момент сходів обов'язково потрібна обробка рослин інсектицидами. Коли сходи зміцніють, ці шкідники вже не зможуть нанести суттєвої шкоди.

На листках з'явилися чорні точки, з часом на їх місці утворюються дірки. І при цьому бадилля не розвивається, рослина сидить на місці. Ми годуємо і поливаємо - і тут такі сюрпризи. Це церкоспороз буряка. Грибки сапрофіти настільки пригнічують нашу рослина, що вона надалі не розвивається. Небезпека церкоспорозу в тому, що він порушує цикли фізіологічного розвитку буряка, приріст коренеплодів знижується і кількість цукрів у ньому - теж. Причому, істотно - на 40-50%.
Умови для розвитку церкоспорозу: високі температури та вологість повітря одночасно.

Як і в моркві, біометод добре спрацьовує, якщо ми діємо на випередження. Отримали сходи -  і відразу обробляємо біологічним методом. Але, якщо побачили шкідника, який стрибає і лазить, то біометод в даному випадку вже не допоможе.

Ще один важливий момент в захисті - боротьба з бур'янами. Як тільки бур'яни досягли фази сім'ядоля, працюємо гербіцидами. Якщо бур'яни виростуть до 3-4 см, з ними дуже важко боротися. Краще працювати завчасно.

Сходить буряк –  не переборщіть з поливами

Чорноніжка – хвороба, яка з’являється на перезволожених грунтах, від якої гинуть частково сходи і зменшується врожайність. Буряк має стрижневу кореневу систему, добре розвивається і, коли вона набере силу, то вже ніяка чорноніжка їй не страшна. В культурі корінці витончуються і вони достигають до 2,5 метрів глибини, так що культура сильна і витримує температурні перепади. Цукрові буряки, поливається через 4-5 днів, норма поливу 250 кубів на гектар.

Загальна рекомендація: коли сходить буряк, головне - не переборщити з поливами, бо це буде сприяти розвитку хвороб, а також створюються корка, яка погано позначається на сходах буряків.

Коли збирати буряк? Визначайте за розмірами коренеплоду

Коли наш буряк готовий до збору, як це визначити? Розмір і вага. Як ми вже говорили, буряк може рости і рости, поки ми його не зберемо. Запізнимося зі збором врожаю - отримаємо некондицию: великі коренеплоди. Зберемо рано - буде дрібний. Збір буряка відбувається в основному руками. Спеціалізовані комбайни дуже дорогі. Буряк підкопують, бадилля зрізається, сортується за розміром в поле: невеликий, товарний, великий. Щоб буряк добре зберігався, його треба правильно зібрати. 
Бадилля зрізаємо на рівні 1-2 см. Уважно дивимося, щоб бадилля не попало в мішок чи контейнер, інакше процеси гниття нам забезпечені.

Температура повітря для зберіганні від 8 до 12 градусів, але не більше 16. Можна зберігати в білих поліпропіленових мішках. Висота буртуля зберігання не більше 2 метрів, а оптимально - 1.5 м. Вище не можна, тому що буряк подавиться й потече.

Висновки і поради агронома

Столовий буряк не вибаглива культура до типу грунтів, але дуже вибаглива до їх родючості. Тому що лише на родючих ґрунтах ми можемо отримати гарний, якісний  врожай. Для вирощування буряку підходять всі типи грунтів, але з деякими обмеженнями, не підходять кислі грунти, важкі та ті близько до яких розташовані грунтові води. На таких грунтах буряк буде хворіти, і буде складно отримати якісну продукцію.
Щодо  термінів висіву буряку, то вони можуть бути різними, залежно від того, що ми хочемо отримати. Якщо ми хочемо отримати ранню пучкову продукцію, ми маємо висівати як тільки погода нам дасть змогу зайти в поле. Але дуже ранні терміни висіву можуть бути досить небезпечними у зв’язку з тим, що сходи буряку не витримують навіть незначних заморозків від -1 до -2 градусів. Тому потрібно висівати в той період, коли ми точно знаємо, що повторних заморозків не буде. 

Буряк можна висівати з другої декади травня та до кінця червня. І цей буряк буде добре зберігатись взимку.

Буряк це рослина, яка забирає з грунту дуже велику кількість поживних речовин. І для того, щоб запобігти збідненню грунтів, потрібно чітко дотримуватись системи живлення. Яким чином ми створюємо систему живлення? Бажано її розробити так, щоб буряк постійно отримував потрібну  кількість поживних речовин, особливо, якщо є крапельне зрошення.  
В перші періоди росту буряк погано засвоює фосфор, тому починати підживлення буряку потрібно з фосфорних добрив. Далі долучається калій, тому що коренеплоди всі вимогливі до калію. І звичайно, він поєднується з азотом. Щоб сформувати гарне листя і, як наслідок, корінь, рослину потрібно забезпечувати також елементами росту.

Дуже важливим при вирощуванні буряка є застосування мікроелементів. Чому саме мікроелементів? Тому що нестача, наприклад, бору в буряка призводить до гнилі серцевини, при якій відмирає верхівкове листя і далі утворюються серцевинні гнилі, які погіршують якість буряку та зменшують його лежкість під час зберігання.
Одним з важливих чинників при вирощуванні буряку є схема його посіву. Буряк при збільшенні площі живлення буде формувати достатньо великий коренеплід. Практика показує, що такі коренеплоди не користуються попитом, і як правило, їх не можна реалізувати. Щоб виростити однакові за розміром коренеплоди, потрібно між рослинами повинна бути відстань 6-8 см, а загальна густота стояння рослини на га коливатиметься в межах (залежно від того, чи це рання продукція, чи на зберігання) від 400-600 тис. на га.

Буряк, як і кожна рослина, піддається впливу як хвороб, так і шкідників. Окрім багатьох шкідників-поліфагів, які їдять абсолютно всі культури, буряк ще має специфічних шкідників. Наприклад буряковий довгоносик, буряковий клоп, який пошкоджує листя та є переносником вірусних хвороб, що викликають кучерявість листя. Заходи боротьби зі шкідниками повинні проводитись постійно. Краще запобігати поширенню хвороб та шкідників. Щоб знизити кількість шкідників та хвороб на полі, потрібно дотримуватись сівозміни та повертати буряк на те місце, де він раніше ріс, не раніше ніж через 3-4 роки. Найкращими попередниками є стернові злаки, огірок.

Буряк добре росте також після цибулі та моркви. Не можна садити буряк після капусти та ріпаку, тому що це хрестоцвіті рослини, які після себе залишають досить багато хрестоцвітих блішок, що можуть повністю знищити посів буряку.
Після появи сходів потрібно ретельно доглядати за полем, щоб не пропустити появу бурякового довгоносика. В цей період саме цей шкідник є найбільш шкодочинним для буряка, і його потужний розвиток може спричинити випадіння всіх сходів, так як він дуже легко перекушує шийку, за рахунок чого листочки просто опадають на поле, а ми отримуємо велику зрідженість сходів.

Погіршувати товарну якість буряку можуть грунтові шкідники. Такі як довгоносики, личинки хрущів та багато інших. Щоб цього уникнути, фахівці часто радять в крапельне зрошення додавати інсектициди системної контактної дії, які збережуть товарність посіву, а також забезпечать гарний ріст коренеплодів.

Буряк - це культура, яка росте  в полі досить тривалий період. Це вологолюбива культура, і вирощувати її потрібно лише на зрошенні. Основним конкурентом буряка за вологу є бур’яни, особливо рослини родини лободових. Вони  відбирають вологу та поживні речовини, вони також є розсадниками деяких хвороб. Тому для боротьби з бур’янами застосовують досить велику кількість гербіцидів.  Дуже часто щоб повністю прибрати всі бур’яни, необхідно застосовувати бакові суміші.

Проводити збирання буряку потрібно в теплу, суху погоду, щоб і листя, і коренеплоди були сухими. Тому як лише сухі, гарно підготовані коренеплоди будуть добре зберігатися в сховищі. Ще одним важливим моментом при збиранні буряку літнього посіву є прибирання  його до настання морозів, тому як в рослин при збиранні при температурі -1 -2 градуса знижується їхня лежкість, можуть підгнивати та пошкоджувати решту коренеплодів у сховищі.