Використання мульчуючої плівки в овочівництві є значним досягненням, що забезпечило збільшення врожайності в середньому на 30%, економію води на 30-40% та інших ресурсів, зокрема, ЗЗР та добрив.

Попри це, суттєвим недоліком поліетиленової плівки завжди було питання її утилізації після використання. Тому, попри низку переваг, звичайна поліетиленова мульча має істотні агрономічні, економічні та екологічні обмеження, пов’язані з її збиранням та утилізацією.

Інноваційним рішенням, що зберігає всі переваги поліетиленової плівки та в той же час нівелює її недоліки, є використання нової вітчизняної біорозкладної мульчуючої плівки  компанії “IMMER Group”, ПАТ “Укрпластик”.

Плівка має такі основні характеристики:

Доступні види плівки:

Період розкладання плівки залежить від її товщини та складає від 3-6 місяців (плівка 8-15 мкм) до 18-24 місяців (30-40 мкм). Плівку можна укладати як за допомогою спеціальних плівкоукладних машин, так і ручним способом.

Плівка 100% розкладається під дією ґрунтових мікроорганізмів на воду, CO2, гумус. Продукція сертифікована уповноваженим Європейським органом із сертифікації біопластику “TÜV Austria” та має етикетку “OK Biodegradable SOIL”, що плівку вироблено із біологічно відновлювальної сировини, підтверджує її повну біорозкладність і відсутність екотоксичності в ґрунті.

За даними ДНУ “УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого” біорозкладна мульчуюча плівка компанії “IMMER Group” протягом перших 3-6 місяців розкладається на 70-90%. Незначні залишки плівки восени не перешкоджають при обробці ґрунту, і до початку весняно-польових робіт повністю були відсутні як на поверхні ґрунту, так і в орному шарі.

Біорозкладна мульчуюча плівка компанії “IMMER Group” рекомендується до застосування на овочевих баштанних та ягідних культурах, особливо для отримання ранньої продукції навесні, або ж пізнього врожаю восени (табл. 1).

Таблиця 1. Застосування біорозкладної мульчуючої плівкі компанії “IMMER Group” на овочевих баштанних та ягідних культурах (відкритий ґрунт/ “термос”/ парники і теплиці)

ТОМАТИ

За даними Інституту зрошуваного землеробства НААНУ застосування біорозкладної мульчуючої плівки чорного кольору товщиною 15 мкм сприяло суттєвому зменшенню засміченості томатів бур’янами (2 шт/м2) порівняно із варіантами без мульчування (35-44 шт/м2) (мал. 2-3).

Мал. 2. Засміченість томатів при використанні біорозкладної мульчуючої плівки, шт/м2

Мал. 3. Ефективність контролю бур’янів при застосуванні біорозкладної мульчуючої плівки компанії “IMMER Group”

Товарна врожайність плодів томатів за умов краплинного зрошення склала 97,0 т/га, а при укритті рослин біорозкладною чорною плівкою врожайність склала 109 т/га, що на 12 т/га більше, ніж в контролі (мал. 4).

Мал. 4. Врожайність томатів (т/га) при використанні біорозкладної мульчуючої плівки компанії “IMMER Group”

Застосування біорозкладної мульчуючої плівки компанії “IMMER Group” сприяло суттєвій економії зрошувальної води (мал. 5). Так, на ділянках за зрошення без мульчування ґрунту було проведено 15 поливів, при нормі витрати води 3300 м3/га, сумарне водоспоживання було максимальним – 5070 м3/га. Частка зрошення у сумарному водоспоживанні становила 65,0%. В той же час на ділянках з чорною плівкою кількість і норма поливів суттєво зменшувалися – на 5 поливів (економія поливної води складала 1020 м3/га або 30,9%). Частка зрошення у сумарному водоспоживанні становила 56,0%. Коефіцієнт водоспоживання, що зафіксований в цьому варіанті мульчування 36,0 м3 на одну тону плодів був значно менший, ніж за зрошення без мульчі – 51,0 м3/т, зменшення становило 41,7%.

Мал. 5. Водоспоживання рослин томатів при використанні біорозкладної мульчуючої плівки компанії “IMMER Group”

Використання чорної біорозкладної мульчуючої плівки забезпечив умовно чистий прибуток –  117 136 грн/га (табл. 2), рівень рентабельності – 107,6%. Використання плівки дозволило знизити собівартість продукції з 993 грн/га до 964 грн/га за рахунок підвищення врожайності, а також виключення з технології внесення гербіцидів, ручних прополювань, зменшення кількості поливів.

Таблиця 2. Економічна ефективність вирощування плодів томату при використанні біорозкладної мульчуючої плівки компанії “IMMER Group”

РАННЯ ЦУКРОВА КУКУРУДЗА

Для отримання ранньої продукції використовують розсадний спосіб вирощування в “термосі” – мульчуюча плівка на землі і ще одна плівка на дугах. Використовують також висадку або сівбу із замульчованими рядами, без другої плівки.

Сівба насіння (по 2 шт.) в касети або стаканчики. Дати посіву насіння визначаються строками висаджування розсади в ґрунт –  з розрахунку місяць до висадки (час на сходи + 3 тижні для отримання розсади 4-5 листків).

Для прогрівання ґрунту за 4-5 днів до висадки розсади укладають мульчуючу плівку “IMMER Group”. Під час висадки робляться отвори в плівці, і проводитися висадка.

Для того, щоб качани в молочно-восковій стиглості надходили до споживача протягом 1,5-2 місяців, слід підбирати гібриди, виходячи з довжини вегетаційного періоду, або висівати насіння в 3-4 строки з інтервалом 15-20 днів.

ВИРОЩУВАННЯ РАННІХ КАВУНІВ

Для ранньої продукції найбільш оптимальним є технологія вирощування кавуна в “термосі”  – використання подвійного шару плівки.

Дозрівання плодів кавуна під укриттям типу “термос” в середньому на 25-30 днів раніше, ніж при посіві насінням у відкритий ґрунт, і на 20 днів раніше, ніж при посіві насінням під мульчуюче плівкове укриття.

ОТРИМАННЯ РАННЬОЇ ПРОДУКЦІЇ ДИНІ

Етапи посадки розсади дині в “термос”  

РАННЯ КАРТОПЛЯ

Способи вирощування для отримання ранньої картоплі:

  1. Дорожча, але безпечна система – не опалювальні теплиці і парники з використанням мульчуючої плівки.
  2. Більш економна система – мульчування ґрунту з або без укриття агроволокном. У даній системі отримують в основному однорідні великі бульби, але з середньою врожайністю.

Умови отримання високого врожаю ранньої картоплі: 

Фізіологічно зрілі насіннєві бульби з якісним проростанням

Для вирощування ранньої картоплі рекомендується використовувати біорозкладну мульчуючу плівку “IMMER Group” чорного кольору товщиною 10-15 мкм, що дозволяє уникнути процеси збирання, утилізації та дозволяє почати прибирання картоплі в середньому на 10 днів раніше.

Алішер Нурмухаммедов