Нідерландська компанія «Howitec Netting» представила надгусту антимоскітну сітку з величиною вічок всього 80 меш, здатну затримувати навіть трипсів. Особливістю сітки Ornata Air Plus 1531 є те, що у ниток, з яких вона зроблена, різна товщина. Це забезпечує максимальне пропускання повітря та світла і достатнью стійкість до розтягування. Ця марка сітки широко застосовується в теплицях з рухомими фрамугами. Розміри вічка сітки 0,15х0,17 мм, її маса всього 136 г / м2. Ця антимоскітна сітка є екологічно стійким продуктом, вона стабілізована проти УФ-променів (600 КЛН) і виробляється в Європі.

Компанія «Howitec Netting» розпочала виробництво антимоскітних сіток 25 років тому. Її першим продуктом була сітка для захисту рослин від капустяної мухи з вічком 1,35 х 1,35 мм. Ця сітка використовувалася для безпосереднього розстилання на рослинах у відкритому ґрунті і її застосовували лише невелика кількість органічних виробників.

За словами торгового представника фірми «Howitec Netting» Антона Хулсегге, за останні п’ять років багато що змінилося. Інтерес до антимоскітних сіток значно зріс через значне зниження кількості дозволених хімічних інсектицидів, які до того ж стають все більше вибірковими.

В результаті глобалізації, міжнародного туризму та зміни клімату стає дедалі більше нових комах-шкідників, які швидко поширюються та розмножуються на нових територіях. Одночасно з цим зростає популярність органічного землеробства. Застосування антимоскітних сіток є ефективним нехімічних засобом захисту рослин від комах. «Howitec Netting» пропонує 12 видів сіток, що відрізняються величиною вічка, товщиною ниток, кольором і масою.

Аналогічні антимоскітні сітки можна замовити в інтернет-магазині з Китаю самостійно. Приклад сітки на 100 меш.

Висновки. Протимоскітні сітки - це не дешева, проте необхідна інвестиція. Встановивши їх одного разу, ви зможете уникнути необхідності щосезону закупати безліч інсектиціидів для контролю популяції шкідників. Москітні сітки також дозволять вам зробити крок назустріч органічному землеробству.