Андрій та Ірина Корнієнки зайнялись вирощуванням часнику зовсім нещодавно. Лише 3 роки тому вони вирішили спробувати свої сили в агро сфері. Знань не вистачало, доводилось шукати потрібну інформацію скрізь, намагались відвідувати різноманітні заходи, присвячені вирощуванню часнику. Щоб не наражатись на великі збитки, сім'я Корнієнко спочатку засіяла невелику ділянку часнику, усього лише 10 соток. На цій ділянці вони вчилися аграрній справі, розробляли найєфективніші методики вирощування часнику. У нагоді стали знання, які вони змогли отримати від спеціалістів проекту UHBDP. Познайомившись з діяльністю Проекту через Раду жінок фермерів в Запорізькій області, вони почали переглядати необхідні вебінари та відвідувати заходи, на яких змогли обмінюватись знаннями з більш досвідченими фермерами.

Раніше ми стикались з тим, що фермери не в повній мірі розповідають усі технологічні тонкощі вирощування часнику, не ділилися своїми секретами. А коли почали спілкуватись з іншими фермерами в Проекті, були приємно здивовані! Інформації було багато, вона була актуальною, ми мали змогу скорегувати процес вирощування та знизити ризик отримати невдалий врожай. Часник це дорога культура для вирощування, ми не хотіли б отримати збитки на начальному етапі. Ми побачили, що фермери в проекті дуже відкриті, та й інформації багато. Це дуже корисно таким як ми фермерам-початківцям, які тільки розпочинають цей бізнес.

Господарство Андрія та Ірини Корнієнків, що спеціалізується на вирощуванні часнику та цукрової кукурудзи, почало активно впроваджувати нові ідеї та експериментувати з сучасними технологіями.

До бізнесу залучена вся родина, а також жителі місцевої громади, як сезонні робітники. Велике бажання налагодити технологічно правильний виробничий процес та систематичний підхід на всіх етапах вирощування без шкоди довкіллю підштовхнуло подружжя на участь у програмі “Малі екологічні інноваційні гранти”.

Основною метою було автоматизувати процеси виробництва: підвищити врожайність та продуктивність праці – знизити витрати часу та фізичні навантаження на працівників, зменшити собівартість товару та покращити його якість.

Разом з Проектом ми розвивались. Коли за два роки перейшли до професійного вирощування часнику, до нас прийшло розуміння потреби налаштування автоматизації виробництва, зниження використання ручної праці, натомість збільшення механізації усіх процесів.

За грантові кошти від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP подружжя придбало машину для формування парників на дугах та укладання плівки та машину для змотування мульчуючої плівки та системи крапельного поливу.

Навісна машина для формування парників (плівкових тунелів/тепличок) на дугах за один прохід встановлює в ґрунт дуги і накриває їх плівкою. Спеціальні напрямні пристрої розмотують і натягують плівку, в той час як бічні підгортачі прикопують краї плівки. Така технологія захищає та створює сприятливий мікроклімат для розвитку рослин і більш раннього дозрівання та надає можливість фермерам врятувати рослини від весняних приморозків та отримати дуже ранній урожай. На відміну від вирощування кукурудзи у відкритому ґрунті з парниками цього року вдалося зібрати врожай на 2-3 тижні раніше та отримати ціну, що перевищувала минулорічну майже в два рази: в цьому сезоні реалізовували продукцію по 7-10 грн. в порівнянні з минулорічною ціною, що становила 5 грн. Ключовою перевагою також є те, що дане обладнання дозволяє знизити витрати води на полив майже в два рази, адже під плівкою вода мало випаровується.

За цією технологією можна вирощувати практично всі ранні овочі, – розповідає Андрій Корнієнко. – В цьому році ми використовуємо її для цукрової кукурудзи, що вирощується на ділянці площею 1 га. На наступний рік плануємо також спробувати виростити баштанні. А машина для змотування мульчуючої плівки та системи крапельного поливу дозволяє швидко і якісно (99,9%) прибрати поліетилен з полів, одночасно формуючи бухти, зручні для транспортування в місця переробки вторсировини.

Вихід на новий рівень автоматизації та механізації процесів виробництва дало змогу виробникам знизити собівартість продукції та отримати додатковий прибуток, зекономити час та зусилля на встановлення та демонтаж парників та зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Зекономлений завдяки автоматизації процесів час, подружжя Корнієнко змогли використати з користю. Вони почали активно вивчати ринок переробки, з некондиційного товару змогли розробити новий продукт. Тепер сім’я активно виробляє пасту з некондиційного часнику, який раніше було складно продати. Стрілка, яка завжди викидалась тонами, тепер йде в песто та соуси. А консервовану продукцію Ірина Корнієнко продає через інтернет.

Наш розвиток ми вважаємо став завдяки проекту також. Раніше в нас було мало розуміння, що саме робити з вирощеною продукцією, як отримати вигоду. Проект допоміг розглянути в цьому напрямку саме нашу специфіку. Завдяки автоматизації ми вивільнили деякий час для того, щоб активно зайнятись маркетингом та освоєнням нових напрямків. Наші дії після знайомства з проектом стали більш комплексні, бачення більш широке. Ми вивчили попит на консервовану продукцію, побачили, що є потреба виготовлення якісної консервації. На заходах проекту ми чули про необхідність доробки продукції, тож тепер намагаємось втілювати це в життя, продавати через інтернет мариновані стріли часнику та сушений часник.

Андрій та Ірина на цьому не зупиняються – невдовзі планують більш професійно зайнятися переробкою вирощеної продукції, створити рецептури нових соусів та маринадів, запустити нову упаковку. Також є в планах розширити площі виробництва та облаштувати складські приміщення, сховище для зберігання продукції.

Побачивши реальну вигоду переробки, сім’я Корнієнко вже не хоче продавати сировину. Завдяки інформації, яку отримають від Проекту та завдяки спілкуванню з іншими фермерами, вони планують розвивати свій успішний бізнес і надалі. В розробці на цей час в Андрія та Ірини напрямок ХоРеКа, в якому вони бачать великі перспективи.

Проект це реальний поштовх для тих, хто хоче чути та розвиватись. Якщо людина хоче навчитись чомусь новому, вона зможе в Проекті знайти будь-яку інформацію, потрібно тільки обрати шляхи здобутку інформації. Нам наприклад дуже подобаються вебінари – дуже зручний формат подачі інформації, можна не виїзджаючи кудись за межі господарства, отримати необхідну підтримку спеціалістів. З нещодавна ми підписані на всі можливі ресурси Проекту UHBDP, щоб не пропустити важливого та цікавого.