Альона Нєлєпова після закінчення університету працювала викладачем Миколаївського аграрного університету за спеціальністю інформаційні технології в аграрній сфері. Саме під час своєї роботи вона познайомилася з діяльністю Проекту. Разом зі своїм колегою вона написала підручник для агрономів, у ньому були викладені практичні знання щодо застосування інформаційних технологій у фермерському господарстві. Інформаційна наповненість підручника виявилася дуже цінною для аграріїв, тому його випуск було профінансовано Проектом UHBDP. Сама ж Альона продовжувала працювати в університеті та намагалася знаходити якомога більше корисної нової інформації для свого розвитку.

«Про Проект UHBDP я дізналася через свого знайомого, який мені порадив прийти на один із заходів. На той час я була співавтором підручника «Інформаційні технології для агрономів», випуск якого змогли профінансувати саме завдяки UHBDP. Через деякий час мені подзвонили співробітники Проекту та запропонували прийняти участь у тренінгу від MASHAV у Одесі, який був присвячений вивченню нових IT технологій та їх застосуванню»

У нагоді стали курси MASHAV влітку 2018 року, які Альона змогла відвідати. Саме на цих місячних курсах вона змогла отримати такі необхідні знання та практичні навички щодо розвитку власної справи. За допомогою тренерів вона змогла визначити основні напрямки своєї справи, які би хотіла присвятити своє життя. Так як Альона мала багатий досвід навчання, своєю справою вона обрала тренерську діяльність та коучинг.

«Саме на цих заходах від Проекту я замислилася – чому я не продаю свої знання? Я спеціалізуюсь саме у агросфері та розумію різноманітні тонкощі та нюанси у які я можу доволі глибоко зануритись, що не завжди можуть зробити фермери. Я побачила, що фермери доволі неговіркі, не вміють себе та свій бізнес продати. Саме завдяки своїм знанням у цих двох сферах – у маркетингу та у аграрній сфері – я змогла стати тією серединкою, яка зможе ефективно працювати з фермерськими господарствами та заробляти на цьому гроші.»

Співпраця з Проектом допомогла Альоні розширити свою клієнтську базу, та знайти багатьох фермерів, яким потрібна була допомога із просування свого бізнесу. На заходах Проекту Альона мала змогу не тільки отримувати корисну інформацію, а й знайомитися із різноманітними людьми, обмінюватись досвідом, заводити корисні бізнес зв’язки, а також вивчати модель поведінки своїх потенційних клієнтів у майбутньому.

«Завжди коли ти відвідуєш заходи, ти налаштована для спілкування з великою кількістю людей. Під час розмови ти розумієш чого, яких знань в тебе не вистачає для подальшого росту. Таким чином я змогла не тільки себе розвивати, а й вивчити ту аудиторію, з якою планувала працювати й надалі. Мені було дуже цікаво поспілкуватись та дізнатись – навіщо дорослі 40-50 річні фермери приходять на такі навчальні заходи Проекту UHBDP, присвячені вивченню IT технологій, навіщо їм це потрібно? Тому що я розуміла, що ця сфера дуже складна для дорослого покоління, так само складна як і технології вирощування рослин.»

Так на одному із заходів Альона познайомилася із однією з клієнток Проекту Інесою Крашевец-Любченко, яка на той момент мала свій бізнес із виробництва гідролатів та ефірних масел. Інеса на той час була у активному пошуку засобів із просування свого бізнесу в мережі інтернет, та потребувала допомоги із консультаціями по цьому питанню. В них був діючий сайт та сторінка у Facebook, через які майже не було активних продажів продукції та не було ніякого підвищення доходу. Альона, пройшовши глибинне навчання у тренерів з Ізраїлю, змогла професійно надати необхідну допомогу Інесі і вже незабаром бізнес із продажу гідролатів вийшов на новий, більш високий рівень, а Альона змогла повноцінно відчувати себе професійним тренером отримуючи гідну винагороду за свою працю.

«Моєю першою клієнткою стала Інеса Крашевець-Любченко, яку я зустріла на одному із заходів. Саме з нею я розпочала свою співпрацю в напрямку Агро маркетингу. Разом ми опрацювали Instagram та Facebook, зробили стратегію із просування натуральних есенцій, які виготовляла Інеса. Розпочали ми з того, що переформатували вже набуту інформацію та дещо змінили свідомість в напрямку продажів продукції. Ми опрацювали усі необхідні маркетингові інструменти, змогли зрозуміти потреби клієнтів Інеси, почули кожен коментар та зауваження до продукції. Раніше я навіть не знала, що існують такі інструменти і те, що застосовуючи їх так легко можна досягти успіху у бізнесі. Саме участь у навчальних програмах Проекту дали мені змогу отримати необхідні знання для роботи з клієнтами.»

На даний час Альона Нєлєпова є затребуваним тренером та коучем серед клієнтів Проекту UHBDP. Також вона є бажаним гостем на усіх заходах Проекту, присвячених маркетингу та просуванню свого бізнесу у мережі інтернет. На цих заходах вона вже виступає у ролі спікера, завжди ділиться з аудиторією необхідною корисною інформацією та намагається допомогти усім бажаючим розвинути свій бізнес. Щоб мати більшу аудиторію слухачів, Альона розпочала проводити навчальні вебінари на платформі UHBDP. Дуже радіє тому, що перегляд цих навчальних програм інколи налічується сотнями а то й тисячами переглядів. Це свідчить про невід’ємний попит на таку корисну інформацію із просування свого бізнесу, та підвищення обізнаності фермерів у напрямку IT технологій.

«Я не завжди беру гроші за свої послуги, інколи я відчуваю, що знання не можуть бути відокремлені однією якоюсь людиною, й намагаюсь дати інформацію й корисні поради якомога більшій аудиторії. Я розумію, що змінюючи свідомість аграріїв, розповідаючи їм про новітні більш ефективних інструменти просування бізнесу, я врешті решт набуваю собі власних клієнтів у майбутньому, які бажатимуть скористатись моїми послугами і таким чином я зможу зробити тренерство своїм бізнесом»

В подальших планах у Альони написання докторської роботи та захист її. Тема цієї праці обрана також не випадково – «Формування бізнес компетенції за допомогою електронних засобів». Ця робота якраз співпадає з поточною діяльністю Альони, та стає у нагоді під час основної діяльності. Наприклад після одного навчального курсу було зібрано багато відгуків та планується випуск навчальної статті, де будуть висвітлені основні питання – завдяки чому аграрна сфера в Україні розвивається, як фермери в Україні мають змогу навчатись тощо.

«Те що робить Проект UHBDP, це глобальний бізнес інкубатор із різноманітними течіями де можливо отримати дуже багато різноманітної кількості навичок. Моя дисертація фактично має таку само тему. Я маю змогу аналізувати діяльність Проекту через зворотній зв’язок клієнтів, постійно збираю відгуки фермерів після заходів та тренінгів, на яких я виступаю в ролі спікера.»

За допомогою спеціалістів та тренерів Проекту Альона змогла розробити власне діджітал агентство, та ефективно рекламувати свій бренд серед аграріїв на півдні України. У своєму агентстві Альона отримує замовлення на розробку сайтів та просування їх за допомогою PR компаній. Для більш ефективної роботи Альона налагодила співробітництво із декількома спеціалістами з маркетингу, з якими також познайомилася на заходах Проекту. Такі зустрічі для Альони Нєлєпової стали свого роду синергією, яка допомагає вивести власний бізнес на новий більш високий рівень.

«Я планую продовжувати співпрацю з Проектом UHBDP. Тут основні мої клієнти і хоча їх поки що небагато, я вже спромоглася вийти на рівень гідної зарплатні у 1000 – 1500 USD в місяць. Я вважаю, що це гідний результат для мене, якого я б не змогла досягти без підтримки Проекту та залишившись простим викладачем Університету.»