Засоби захисту рослин - необхідний інструмент в руках аграрія, який допомагає захистити та зберегти врожай, а відтак і власний прибуток. Проте, як регулюється якість агрохімікатів, особливо пестицидів в Україні?

Це питання все більше турбує не тільки екологів, а й пересічних громадян, які прагнуть споживати безпечну продукцію, з не перевищеними концентраціями токсичних речовин, якщо мова заходить про продукцію, вирощену традиційним шляхом. Наразі, статистика ринку пестицидів в Україні невтішна, згідно з дослідженнями на 2017 р. тільки половина з них продається легально, близько 20% складає контрабандна продукція, ще 25% несанкціоновано переупаковується і близько 5% підробляються.

Потрібно відзначити, що в Україні спостерігається динаміка збільшення сільськогосподарських земель, на яких застосували біологічні, або малошкідливі засоби захисту рослин. Відповідно до статті Держпродспоживслужби “Використання ЗЗР у сільському господарстві”, на 2016 р. площа таких земель становила 1,9 млн га землі. Для порівняння, загальний фонд сільськогосподарських угідь в Україні складає близько 42  млн га, що свідчить про досить високе пестицидне навантаження на ґрунти, які щорічно обробляються агрохімікатами понад 28 млн га, відповідно до інформації Держпродспоживслужби.

Розуміючи, що загальноприйнятої альтернативи агрохімікатам у найближчому майбутньому не передбачається, Україна продовжує імпортувати ЗЗР у закордонних виробників. І хоча всі вони мають бути офіційно зареєстровані та перевірені, досить часто трапляються випадки, коли утворюються токсичні бакові суміші, особливо, якщо виробник агропродукції намагається самостійно приготувати розчин, не розуміючі які діючі речовини можуть безпечно взаємодіяти між собою, а які ні. Ця тема є напрочуд актуальною, і буде поступово висвітлюватися в наступних статтях. Тож які небезпеки від неправильного застосування пестицидів можуть трапитися із людським здоров’ям?

Деякі токсичні компоненти, що знаходяться в пестицидах можуть проникати в  кров разом з продуктами харчування. Далі вони починають діяти на організм так само, як і на шкідників, проти яких вони створені. Пестициди можуть потрапити в організм не тільки при безпосередньому контакті з ними, а й опосередковано. Так, наприклад, випивши молока від корови, яку годували спеціальними кормами, вирощеними з підвищеними концентраціями  пестицидів, організм людини може отримати токсичні речовини.

1. Небезпека онкологічних хвороб.

Деякі вчені пов'язують тенденцію збільшення онкохворих із застосуванням пестицидів у рослинництві. Національним інститутом ракових захворювань США було досліджено, що фермери хворіють на деякі види раку частіше, ніж решта населення. Так, наприклад, працівники, зайняті в сільському господарстві, мають підвищений ризик раку шкіри, порожнини рота, шлунку, мозку, передміхурової залози та інших. Що цікаво, ці люди більше їдять зелені, менше курять і завжди фізично активні. Вони менше помирають від серцево-судинних захворювань, раку легенів, стравоходу, кишечника, що пов'язано з вживанням в їжу безлічі грубих волокон.

2. Отрути пестицидів небезпечні для вагітних

Отрути, які звичайні фермери використовують в своєму саду або на городі для боротьби з комахами і бур'янами особливо небезпечні для вагітних в першому триместрі.

Це доводить американська асоціація вагітності. Деякі дослідження показують, що найбільший ризик впливу пестицидів - це перші тижні, коли відбувається розвиток нервової системи дитини.

3. Діабет

Існує і чимало інформації про дослідження, які доводять, що пестициди призводять до діабету. Одне з таких дослідженнь, проведене в США, показало, що у тих жителів, які проживали в районах, де вирощувалася яра пшениця, смертність від діабету 2-го типу вище, ніж у інших жителів країни.В ході дослідження було встановлено, що фермери мали високий рівень цукру в крові і нечутливість до інсуліну. У фермерів Болівії, що використовують пестициди, помічені підвищений рівень глюкози в крові, що є станом, який передує діабетичному.

4. Хвороба Альцгеймера

Вчені довели, що потужні токсини, що містяться в пестицидах, роблять сильний вплив на мозок людини. Було виявлено, що пестициди особливо знижують рівень інтелекту у дітей і студентів, які проживають в особливій близькості від сільськогосподарських полів. Серед безлічі досліджень є інформація про те, що пестициди також можуть призвести до народження дитини з синдромом Дауна. Нещодавно були опубліковані дані досліджень, в яких йдеться про те, що пестициди пошкоджують нервові клітини головного мозку, що призводить до підвищення ризику хвороби Альцгеймера.

Як бачимо, перш за все від пестицидів можуть постраждати ті люди які безпосередньо контактують з ними, вносять, роблять розчини та займаються утилізацією тари. Жага зекономити на якісних та безпечних агрохімікатах може призвести до ускладнень здоров'я та потягти за собою довгий курс лікування.  Тому важливим є не тільки обрання безпечних препаратів, а й додержання умов їх внесення, таких як концентрація, спосіб внесення, погодні умови, наявність необхідного спецодягу та засобів індивідуального захисту.